Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Зовнішня реклама

   Як до Вас звертатись?

   Телефон

   Не впевнені, яка саме рекламна конструкція Вам потрібна? Ознайомтесь з повним переліком в нашому "Каталозі":

   Виготовлення зовнішньої реклами

   Зовнішня реклама – невід’ємна частина просування вашої організації, торгової точки або бренду на сучасному ринку. Для того, щоб якісно виділятися серед тисячі конкурентів необхідно продумати безліч ключових моментів, таких як якість пропонованих послуг або товару, персональна родзинка, територіально розміщення і багато чого іншого. Займаючись всім цим дуже важливо не забути про зовнішню рекламу, оскільки саме вона допомагає напочатку залучити потенційних покупців.

   Портфоліо – зовнішня реклама

   Види зовнішньої реклами

   Досить складно скласти певний класифікатор для поділу зовнішньої реклами на види, оскільки кожен її елемент може відноситися до різних підкатегоріях. Але для того, щоб хоч трохи внести ясність, орієнтовно розглянемо наступні категорії:

   • фасадна зовнішня реклама – сюди можна віднести такі вироби, як світлові і не світлові вивіски, адресні таблички, рекламні букви і символи, дахові установки, консольні вивіски;
   • окремостояча зовнішня реклама – в цю категорію можна віднести наземні букви, стели і пілони, паркувальні таблички, рекламні промо стійки, ростові фігури і т. д .;
   • рекламні вироби для інтер’єру – тут також має сенс згадати про ростові фігури, світлові вивіски і букви, оскільки вони також можуть застосовуватися і всередині приміщення, наприклад для оформлення магазинів в торгових центрах, також сюди відносяться акрилайти, офісні та навігаційні таблички, інформаційні стенд і т.д.

   Як бачимо, різні рекламні конструкції часто перетинаються один з одним, тому їх класифікувати досить важко. До цього списку також можна додати P.O.S матеріали для місць продажів, або виставок (промо-стійки, ростові фігури і т.д.).

   Виробництво, виготовлення зовнішньої реклами в Україні

   Виготовлення виробів зовнішньої реклами – це найчастіше суто індивідуальний процес. У зв’язку з величезною кількістю різних конфігурацій виготовлення, матеріалів, дизайнів просто неможливо скласти перелік шаблонних виробів і моментально видати ціни на зовнішню рекламу. Але завдяки злагодженій роботі менеджера, дизайнера і технічного фахівця, термін надання вартості на той чи інший вид зовнішньої реклами істотно зменшується.

   Рекламна агенція “Цех-А” займається виготовленням виробів зовнішньої реклами по всій Україні. Для зручності клієнтів ми відкрили представництва в різних містах України:

   Навіть якщо ви ще не повністю визначилися, що ж саме з зовнішньої реклами вам необхідно, ви можете зв’язатися з нашим менеджером, і він допоможе вам зробити вибір, який найкраще підійде саме для вашого закладу. Зв’язатися з нами ви можете по телефону, поштою або відправивши нам запит через форму зворотного зв’язку. Завжди будемо раді допомогти вам!

    Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

    Ваше ім’я (обов’язково):

    Ваш e-mail (обов’язково):

    Номер телефону:

    Повідомлення

    Прикрепить файл:

    Чат с менеджером

     Ім’я (обов’язково):

     E-mail (обов’язково):

     Номер телефона:

     Повідомлення:

      Як до Вас звертатись?

      Телефон

      © Цех А, 2013-2022. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс!