Зовнішня реклама, виготовлення зовнішньої реклами у Харкові

Як до Вас звертатись?

Телефон

preview-naruzhka-vinnica

Ми зустрічається з виробами зовнішньої реклами кожен день, іноді навіть не помічаючи цього. Це і світлові вивіски, і штендери і стели на АЗС. Візуальні знаки стали невід’ємною частиною нашого життя, тому до їх вибору для свого закладу потрібно підходити серйозно. Важливо розуміти який термін експлуатації вас цікавить, оскільки від цього залежать матеріали і, відповідно, ціна вироби. Крім цього не можна забувати про дизайн. Грамотний дизайн – це 50% успіху вашої візуальної реклами. Ось кілька прикладів зовнішньої реклами в Харкові.

Виготовлення об’ємних світлових букв в Харкові

Об’ємні, світлові букви

Об’ємні світлові літери можна віднести до категорії «світлові вивіски» оскільки часто розташовуються на фасаді будівлі, або в інтер’єрі над входом. Такий знак виготовляється у вигляді окремих елементів, які кріпляться на каркас. Ви можете вибрати колірну гамму, шрифт, а також розмір майбутнього виробу в залежності від вашого виду діяльності, корпоративного стилю і особистих переваг. Для засвічення зовнішньої реклами ми використовуємо світлодіоди від перевірених виробників, щоб завжди бути впевненим у якості наших виробів. Наш вибір припав саме на світлодіоди, оскільки вони споживають менше електроенергії, а значить дешевше обходяться в експлуатації.

Лайтбокси – як вид зовнішньої реклами в Харкові

Лайтбокс - световая вывеска

Один з найпростіших варіантів світлової вивіски – це лайтбокс. За своєю конструкцією він нагадує короб, на лицьовій панелі якого розміщена рекламна інформація, а підсвічування здійснюється за допомогою світлодіодів. Світлодіодні вивіски застосовуються для позначення входу в магазин, бар, кінотеатр і т.д. Цей вид візуальних знаків також може виготовлятися двостороннім, а такому випадку його кріплять на кронштейн. Зазвичай кронштейн використовується як додаткова вивіска в аптеці, банку і т.д., але може бути і самостійним елементом. При замовленні лайтбоксу важливо враховувати дизайн виробу, особливо поєднання кольорів, а також читабельність шрифту.

Покажчики напрямку для підприємств Харкова

Вказівники напрямку

Покажчики можуть бути різних видів – таблички, вивіски, стенди, стели, штендери і ростові фігури. Але їх призначення від цього не змінюється – вона допомагають з навігацією як всередині приміщення, так і на вулиці. Крім типів вироби, покажчики можна розділити ще на світлові і не світлові вироби. Залежно від місця розташування і безпосередньо виду покажчика ви можете вибрати будь-який з варіантів. Серед великої кількості різноманітних магазинів, офісів і розважальних закладів, покажчики все більше стають невід’ємною складовою зовнішньої реклами.

Замовити будь-який виріб у вигляді візуального знака в Харкові ви можете, зв’язавшись з нашим оператором, він направить вас до нашого представника. Для уточнення ціни, матеріалу виготовлення або дизайну зверніться до нашого фахівця для отримання професійної та якісної консультації.

Замовити зовнішню рекламу у Харкові та області

+38 (096) 496 – 78 – 07
ceha.kharkov@gmail.com

Крім цього ви можете замовити інші види зовнішньої реклами у Харкові, просто зв’язавшись з нашими представниками. Також наша компанія займається широкоформатним друком, фрезеруванням, поліграфією та сувенірною продукцією.

Ви можете замовити зовнішню рекламу в Харкові і містах Харківської області: Ізюм, Куп’янськ, Люботин, Первомайський, Чугуїв, Лозова.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(9 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: