Чому в нас не відображені ціни

Зворотній дзвінок

  Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Ми намагаємося зробити наш сайт більш зручним та привабливим для наших відвідувачів. Саме для цього ми розмістили на сайті опитування. Більшість відвідувачів, які вирішили допомогти нам, проголосували за те, щоб ми поставили ціни на наші послуги та продукцію.

  Проаналізувавши всі фактори, що впливають на формування ціни в нашій компанії, ми дійшли кількох висновків.

  По-перше, з урахуванням того як стрибає гривня ціни на матеріали змінюються щодня. Відповідно ціна самого виробу мінлива. Рідко кому подобатися, коли ціна, зазначена на сайті, відрізняється від тієї, яку вам називають в підсумку. Міняти ж ціни щодня ми фізично не зможемо. Однак, Ви можете ознайомитись з цінами на деякі стандартні вироби в розділі Ціна.

  По-друге, практично всі вироби і послуги суто індивідуальні, а відповідно і ціни на них прораховуються згідно кожного замовлення. Ми не можемо передбачити параметри вашої стели або вивіски, тому ми пропонуємо масу варіантів зв’язку з нами:

  Ми пропонуємо дізнатися ціну безпосередньо на ваше замовлення, а не застосовувати некоректні ціни чужих замовлень. Ми завжди раді допомогти нашим клієнтам і оперативно порахувати правильну вартість їх замовлення.