Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Цех А – виробництво зовнішньої реклами в Україні

  Не впевнені, яка саме рекламна конструкція Вам потрібна? Ознайомтесь з повним переліком в нашому "Каталозі":


  5 причин працювати з нами

  Комплексне обслуговування

  Наше рекламне агентство є підприємством повного виробничого циклу з власним дизайнерським і інженерно-технічним відділом, виробничою і монтажною ділянками. Таким чином, Ви отримуєте повний комплекс послуг з одних рук без посередників, заощаджуючи свій час і гроші.

  Власне виробництво

  Цех А - це рекламне агентство з 20-річним досвідом роботи в сфері виробництва зовнішньої і інтер'єрної реклами, а також сувенірної продукції. Сучасне обладнання і досвід роботи наших фахівців дозволяє створювати найскладніші технічні конструкції і втілювати найкреативніші ідеї. Кращий спосіб переконатися в якості і технічних можливостях нашого виробництва - зразки наших робіт і рекомендації клієнтів.

  Оптимальна ціна

  Кожне надійшовше замовлення розраховується індивідуально, з урахуванням конструкторських особливостей і умов експлуатації виробу. Це дає можливість пропонувати нашим клієнтом обгрунтовану, конкурентну вартість на нашу продукцію.

  Гарантія якості

  На вироблену нами продукцію ми надаємо гарантійне обслуговування до 5 років. Основні фактори, що забезпечують тривалий термін гарантії - це використовувані у виробництві високоякісні матеріали, перевірені технології виробництва і висококваліфіковані фахівці.

  Інвестиція в бізнес

  Будь-який наш проект починається з продуманого дизайну, що враховує особливості бізнесу наших клієнтів. Основне завдання нашої продукції - це реклама, позначення місця, навігація і інформування споживачів, і наша продукція в повній мірі цьому відповідає.

  Останні новини:

  Вау! Акція на дефлектори – захисні екрани для кондиціонерів!

  01.07.2021


  Акція, знижки на дефлектори, захисні екрани для кондиціонерів
  За вікном спека, а значить прийшов час кондиціонерів. Щоб їх використання було виключно комфортним, ми запускаємо акцію на весь липень 2021 р.- знижка на найпопулярніші моделі захисних екранів для кондиціонерів! ZET 001 – 23% ZET 002 – 14% Не пропустіть свій шанс замовити відбивач на кондиціонер за зниженою ціною! Захисний екран на кондиціонер ...
  Читати далі

  Приєднуємося до робіт по ребрендингу мережі магазинів АТБ

  14.06.2021


  ребрендинг супермаркета АТБ
  Ось і наша команда приєдналася до робіт по переоформленню супермаркету АТБ. Ми займалися виготовленням стел для супермаркетів в містах Світловодськ і Кропивницький, Кіровоградської області. Хочемо трохи розповісти про візуальні знаки, які ми виготовили і змонтували для цього об'єкта. Виготовлення інформаційної стели для супермаркету Оформлення вхідної ...
  Читати далі

  Навіщо в офісі встановлювати дефлектор (захисний екран відбивач холодного повітря) для кондиціонера?

  24.05.2021


  Захисний екран відсікач холодного повітря кондиціонера
  Зовсім трохи залишилося до довгоочікуваного літа. Попри дощову і прохолодну весну, воно неодмінно принесе з собою безліч сонячних днів. А це значить, що в офісах усі почнуть рятуватися від спеки за допомогою кондиціонерів. На відміну від квартири або будинку, виробничі приміщення складно спланувати таким чином, щоб потоки холодного повітря не завдавали ...
  Читати далі

  Увага!!! Інформація про співпрацю

  В нашій особі Ви можете отримати надійних партнерів. Ми пропонуємо співпрацю з будь-яким підприємством чи приватною особою в рамках спільних проектів, готові надавати технічну консультацію, навчання, зразки продукції, допомогу в супроводі переговорів, головне – гідні знижки на нашу продукцію.

  Також ми можемо представляти інтереси наших партнерів в реалізації їх продукції чи послуг і таким чином допомогти розширити географію клієнтів.

  Наші партнери

  Бонсенс - автоматизація рекламних агентств
  Solass - дизайн студія
  УАВІ - Українська асоціація візуальної реклами
  Чат с менеджером

   Ім’я (обов’язково):

   E-mail (обов’язково):

   Номер телефона:

   Повідомлення:

    Як до Вас звертатись?

    Телефон

    © Цех А, 2013-2021. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс