Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Цех А – виробництво зовнішньої реклами в Україні

  Не впевнені, яка саме рекламна конструкція Вам потрібна? Ознайомтесь з повним переліком в нашому "Каталозі":


  5 причин працювати з нами

  Комплексне обслуговування

  Наше рекламне агентство є підприємством повного виробничого циклу з власним дизайнерським і інженерно-технічним відділом, виробничою і монтажною ділянками. Таким чином, Ви отримуєте повний комплекс послуг з одних рук без посередників, заощаджуючи свій час і гроші.

  Власне виробництво

  Цех А - це рекламне агентство з 20-річним досвідом роботи в сфері виробництва зовнішньої і інтер'єрної реклами, а також сувенірної продукції. Сучасне обладнання і досвід роботи наших фахівців дозволяє створювати найскладніші технічні конструкції і втілювати найкреативніші ідеї. Кращий спосіб переконатися в якості і технічних можливостях нашого виробництва - зразки наших робіт і рекомендації клієнтів.

  Оптимальна ціна

  Кожне надійшовше замовлення розраховується індивідуально, з урахуванням конструкторських особливостей і умов експлуатації виробу. Це дає можливість пропонувати нашим клієнтом обгрунтовану, конкурентну вартість на нашу продукцію.

  Гарантія якості

  На вироблену нами продукцію ми надаємо гарантійне обслуговування до 5 років. Основні фактори, що забезпечують тривалий термін гарантії - це використовувані у виробництві високоякісні матеріали, перевірені технології виробництва і висококваліфіковані фахівці.

  Інвестиція в бізнес

  Будь-який наш проект починається з продуманого дизайну, що враховує особливості бізнесу наших клієнтів. Основне завдання нашої продукції - це реклама, позначення місця, навігація і інформування споживачів, і наша продукція в повній мірі цьому відповідає.

  Останні новини:

  Інтер’єрний логотип з підсвічуванням контражур – виготовлення і монтаж вивіски для стоматології

  27.01.2022


  Виготовлення і монтаж світлової вивіски, логотипу для стоматології
  Для оформлення інтер'єру використовується багато виробів із категорії візуальних знаків. Лідирують серед них рекламні літери та символи. Серед різноманітних технологій виготовлення, усередині приміщення мають гарний вигляд плоскі літери з підсвічуванням контражур. Вони не перевантажують простір і виглядають дуже привабливими. Оскільки варіацій виготовлення ...
  Читати далі

  Світлові літери на металевому каркасі для туристичної агенції Mint – виготовлення і монтаж рекламної вивіски

  25.01.2022


  Виготовлення і монтаж світлової вивіски для туристичної агенції
  Вивіска для туристичної агенції - важливий елемент стратегії із залучення клієнтів. З її допомогою компанія може розповісти про своє місце розташування, зацікавити та мотивувати звернутися до вас. Як показує досвід, найефективніше з цим справляється світловий знак, оскільки працює на вас у будь-який час доби. Який варіант вибрати – суцільний світловий ...
  Читати далі

  Літери з підсвічуванням контражур на стабілізованому моху – виготовлення інтер’єрної вивіски з логотипом компанії Aptiv, м. Черкаси

  17.01.2022


  Літери, вивіска з підсвіткою контражур на стабілізованому мосі
  Вивіска з підсвічуванням контражур з рекламними літерами часто використовується не тільки як зовнішня реклама, а і як логотип фірми в інтер'єрі. Основна його функція – декор та створення позитивного іміджу компанії. Найчастіше такі знаки монтуються на стіну, але є й креативніші варіанти, як, наприклад, у нашого замовника APTIV сервіс. Вони замовили монтаж ...
  Читати далі

  Увага!!! Інформація про співпрацю

  В нашій особі Ви можете отримати надійних партнерів. Ми пропонуємо співпрацю з будь-яким підприємством чи приватною особою в рамках спільних проектів, готові надавати технічну консультацію, навчання, зразки продукції, допомогу в супроводі переговорів, головне – гідні знижки на нашу продукцію.

  Також ми можемо представляти інтереси наших партнерів в реалізації їх продукції чи послуг і таким чином допомогти розширити географію клієнтів.

  Наші партнери

  Бонсенс - автоматизація рекламних агентств
  Solass - дизайн студія
  УАВІ - Українська асоціація візуальної реклами
  Чат с менеджером

   Ім’я (обов’язково):

   E-mail (обов’язково):

   Номер телефона:

   Повідомлення:

    Як до Вас звертатись?

    Телефон

    © Цех А, 2013-2022. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс!