Як до Вас звертатись?

Телефон

Цех А – виробництво зовнішньої реклами в Україні

Не впевнені, яка саме рекламна конструкція Вам потрібна? Ознайомтесь з повним переліком в нашому "Каталозі":


5 причин работать с нами

Комплексное обслуживание

Наше рекламное агентство является предприятием полного производственного цикла с собственным дизайнерским и инженерно-техническим отделом, производственным и монтажным участками. Таким образом, Вы получаете полный комплекс услуг из одних рук без посредников, экономя свое время и деньги.

Собственное производство

Цех А - это рекламное агентство с 20-летним опытом работы в сфере производства наружной и интерьерной рекламы, а так же сувенирной продукции. Современное оборудование и опыт работы наших специалистов позволяет создавать самые сложные технические конструкции и воплощать самые креативные идеи. Лучший способ убедиться в качестве и технических возможностях нашего производства - образцы наших работ и рекомендации клиентов.

Оптимальная цена

Каждый поступивший заказ просчитывается индивидуально, с учётом конструкторских особенностей и условий эксплуатации изделия. Это даёт возможность предлагать нашим клиентом обоснованную, конкурентную стоимость на нашу продукцию.

Гарантия качества

На произведённую нами продукцию мы предоставляем гарантийное обслуживание до 5 лет. Основные факторы, обеспечивающие длительный срок гарантии - это используемые в производстве высококачественные материалы, проверенные технологии производства и высококвалифицированные специалисты.

Инвестиция в бизнес

Любой наш проект начинается с продуманного дизайна, учитывающего особенности бизнеса наших клиентов. Основная задача нашей продукции - это реклама, обозначение места, навигация и информирование потребителей, и наша продукция в полной мере этому соответсвует.

Последние новости:

Зустрічаємо осінь правильно! Знижки на стійки під поліграфію Stend 06!

02.09.2019


Проаналізувавши вподобання наших клієнтів, ми з'ясували, що найпопулярнішою моделлю серед стійок для поліграфії стала Stend 06. І не дивно, адже вона сучасна, надійна, стійка і містка. Подумавши, ми вирішили додати до цього переліку переваг ще одну - вартість! Ми оголошуємо акцію! Знижка 15% на стенди цієї моделі! Встигніть замовити ...
Читати далі

Вуличні, туристичні інформаційні стенди для м. Бобринець, Кропивницької обл.

10.07.2019


Вуличні інформаційні стенди для туристичних місць
Є що розповісти про ваше місто? Про історичні пам'ятки та інші визначні місця можна розповісти за допомогою вуличних інформаційних стендів. Вони здатні вмістити все всю необхідну інформацію, а дизайн, виконаний під старовину, виділить знак серед сучасного ландшафту. З недавніх пір такі стенди з'явилися в місті Бобринець, Кіровоградська область. ...
Читати далі

Виготовлення фотозони, стели в формі об’ємних 3D літер «Я люблю Канів»

09.07.2019


Фотозона, стела в формі об’ємних 3D букв - Я люблю Канів
Зараз усе частіше в різні містах і селах України можна зустріти фотозону, яка збирає навколо себе, як жителів населеного пункту, так і його гостей. Ми говоримо про стели для міста у вигляді об'ємних букв «Я люблю...». Відкриття такого знака в Каневі вирішили поєднати зі святкуванням Дня молоді. Трохи фактів про стелу «Я люблю Канів» Загальна ...
Читати далі

Увага!!! Інформація про співпрацю

В нашій особі Ви можете отримати надійних партнерів. Ми пропонуємо співпрацю з будь-яким підприємством чи приватною особою в рамках спільних проектів, готові надавати технічну консультацію, навчання, зразки продукції, допомогу в супроводі переговорів, головне – гідні знижки на нашу продукцію.

Також ми можемо представляти інтереси наших партнерів в реалізації їх продукції чи послуг і таким чином допомогти розширити географію клієнтів.

Наші партнери

Бонсенс - автоматизація рекламних агентств
Solass - дизайн студія
УАВІ - Українська асоціація візуальної реклами

© Цех А, 2013-2019. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс