Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Цех А – виробництво зовнішньої реклами в Україні

  Не впевнені, яка саме рекламна конструкція Вам потрібна? Ознайомтесь з повним переліком в нашому "Каталозі":


  5 причин працювати з нами

  Комплексне обслуговування

  Наше рекламне агентство є підприємством повного виробничого циклу з власним дизайнерським і інженерно-технічним відділом, виробничою і монтажною ділянками. Таким чином, Ви отримуєте повний комплекс послуг з одних рук без посередників, заощаджуючи свій час і гроші.

  Власне виробництво

  Цех А - це рекламне агентство з 20-річним досвідом роботи в сфері виробництва зовнішньої і інтер'єрної реклами, а також сувенірної продукції. Сучасне обладнання і досвід роботи наших фахівців дозволяє створювати найскладніші технічні конструкції і втілювати найкреативніші ідеї. Кращий спосіб переконатися в якості і технічних можливостях нашого виробництва - зразки наших робіт і рекомендації клієнтів.

  Оптимальна ціна

  Кожне надійшовше замовлення розраховується індивідуально, з урахуванням конструкторських особливостей і умов експлуатації виробу. Це дає можливість пропонувати нашим клієнтом обгрунтовану, конкурентну вартість на нашу продукцію.

  Гарантія якості

  На вироблену нами продукцію ми надаємо гарантійне обслуговування до 5 років. Основні фактори, що забезпечують тривалий термін гарантії - це використовувані у виробництві високоякісні матеріали, перевірені технології виробництва і висококваліфіковані фахівці.

  Інвестиція в бізнес

  Будь-який наш проект починається з продуманого дизайну, що враховує особливості бізнесу наших клієнтів. Основне завдання нашої продукції - це реклама, позначення місця, навігація і інформування споживачів, і наша продукція в повній мірі цьому відповідає.

  Останні новини:

  Оформлення вхідної групи для магазину напівфабрикатів «Галя Балувана»

  03.08.2021


  Комплексне рекламне оформлення фасада магазина напівфабрикатів
  Оформлення вхідної групи - це еквівалент командної роботи в сфері зовнішньої реклами. Кожен її елемент спрямований на інформування, залучення клієнта, а також брендування приміщення в загальному стилі магазину. В даний комплекс можуть входити різноманітні візуальні знаки, але сьогодні ми хочемо розповісти про дану послугу на прикладі наших клієнтів - ...
  Читати далі

  Вау! Акція на дефлектори – захисні екрани для кондиціонерів!

  01.07.2021


  Акція, знижки на дефлектори, захисні екрани для кондиціонерів
  За вікном спека, а значить прийшов час кондиціонерів. Щоб їх використання було виключно комфортним, ми запускаємо акцію на весь липень 2021 р.- знижка на найпопулярніші моделі захисних екранів для кондиціонерів! ZET 001 – 23% ZET 002 – 14% Не пропустіть свій шанс замовити відбивач на кондиціонер за зниженою ціною! Захисний екран на кондиціонер ...
  Читати далі

  Приєднуємося до робіт по ребрендингу мережі магазинів АТБ

  14.06.2021


  ребрендинг супермаркета АТБ
  Ось і наша команда приєдналася до робіт по переоформленню супермаркету АТБ. Ми займалися виготовленням стел для супермаркетів в містах Світловодськ і Кропивницький, Кіровоградської області. Хочемо трохи розповісти про візуальні знаки, які ми виготовили і змонтували для цього об'єкта. Виготовлення інформаційної стели для супермаркету Оформлення вхідної ...
  Читати далі

  Увага!!! Інформація про співпрацю

  В нашій особі Ви можете отримати надійних партнерів. Ми пропонуємо співпрацю з будь-яким підприємством чи приватною особою в рамках спільних проектів, готові надавати технічну консультацію, навчання, зразки продукції, допомогу в супроводі переговорів, головне – гідні знижки на нашу продукцію.

  Також ми можемо представляти інтереси наших партнерів в реалізації їх продукції чи послуг і таким чином допомогти розширити географію клієнтів.

  Наші партнери

  Бонсенс - автоматизація рекламних агентств
  Solass - дизайн студія
  УАВІ - Українська асоціація візуальної реклами
  Чат с менеджером

   Ім’я (обов’язково):

   E-mail (обов’язково):

   Номер телефона:

   Повідомлення:

    Як до Вас звертатись?

    Телефон

    © Цех А, 2013-2021. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс