Як до Вас звертатись?

Телефон

Цех А – виробництво зовнішньої реклами в Україні

Не впевнені, яка саме рекламна конструкція Вам потрібна? Ознайомтесь з повним переліком в нашому "Каталозі":


5 причин працювати з нами

Комплексне обслуговування

Наше рекламне агентство є підприємством повного виробничого циклу з власним дизайнерським і інженерно-технічним відділом, виробничою і монтажною ділянками. Таким чином, Ви отримуєте повний комплекс послуг з одних рук без посередників, заощаджуючи свій час і гроші.

Власне виробництво

Цех А - це рекламне агентство з 20-річним досвідом роботи в сфері виробництва зовнішньої і інтер'єрної реклами, а також сувенірної продукції. Сучасне обладнання і досвід роботи наших фахівців дозволяє створювати найскладніші технічні конструкції і втілювати найкреативніші ідеї. Кращий спосіб переконатися в якості і технічних можливостях нашого виробництва - зразки наших робіт і рекомендації клієнтів.

Оптимальна ціна

Кожне надійшовше замовлення розраховується індивідуально, з урахуванням конструкторських особливостей і умов експлуатації виробу. Це дає можливість пропонувати нашим клієнтом обгрунтовану, конкурентну вартість на нашу продукцію.

Гарантія якості

На вироблену нами продукцію ми надаємо гарантійне обслуговування до 5 років. Основні фактори, що забезпечують тривалий термін гарантії - це використовувані у виробництві високоякісні матеріали, перевірені технології виробництва і висококваліфіковані фахівці.

Інвестиція в бізнес

Будь-який наш проект починається з продуманого дизайну, що враховує особливості бізнесу наших клієнтів. Основне завдання нашої продукції - це реклама, позначення місця, навігація і інформування споживачів, і наша продукція в повній мірі цьому відповідає.

Останні новини:

Рекламне оформлення фасаду м’ясного магазину в місті Сміла

29.03.2021


Рекламне оформлення фасада м’ясного магазина
Що головне при відкритті магазину або його ребрендингу? Асортимент, підбір персоналу, реклама в соц. мережах? Все це вірно, але першою зустрічати ваших клієнтів буде зовнішня реклама і до її виготовлення треба підійти з усією відповідальністю. Залежно від місця розташування вашого магазину, кафе, офісу і тощо ви можете обмежитися однією вивіскою, або вам ...
Читати далі

Новинка! Захисний екран для офісів (робочого місця, стола – монтаж без сверління)

30.10.2020


Захисний екран для офіса, робочого стола
У період пандемії важливо захистити своїх співробітників і створити комфортні умови для роботи. У цьому вам допоможуть наші нові захисні екрани для офісів! Основні переваги наших екранів: Непомітні на робочому місці. Надійні при експлуатації. Не потребують додаткових кріплень. Прогресивна система знижок. Безкоштовна доставка по всій Україні при ...
Читати далі

Зустрічаємо осінь правильно! Знижки на стійки під поліграфію Stend 06!

02.09.2019


Проаналізувавши вподобання наших клієнтів, ми з'ясували, що найпопулярнішою моделлю серед стійок для поліграфії стала Stend 06. І не дивно, адже вона сучасна, надійна, стійка і містка. Подумавши, ми вирішили додати до цього переліку переваг ще одну - вартість! Ми оголошуємо акцію! Знижка 15% на стенди цієї моделі! Встигніть замовити ...
Читати далі

Увага!!! Інформація про співпрацю

В нашій особі Ви можете отримати надійних партнерів. Ми пропонуємо співпрацю з будь-яким підприємством чи приватною особою в рамках спільних проектів, готові надавати технічну консультацію, навчання, зразки продукції, допомогу в супроводі переговорів, головне – гідні знижки на нашу продукцію.

Також ми можемо представляти інтереси наших партнерів в реалізації їх продукції чи послуг і таким чином допомогти розширити географію клієнтів.

Наші партнери

Бонсенс - автоматизація рекламних агентств
Solass - дизайн студія
УАВІ - Українська асоціація візуальної реклами

© Цех А, 2013-2021. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс