Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Вироби із пластику (акрила, оргскла)

   Як до Вас звертатись?

   Телефон

   У цьому розділі, ми пропонуємо вам ознайомитися з деякими стандартними виробами, які ми пропонуємо, а також речами, які вам можуть знадобитися, але ви не знали де їх замовити.

   Захисні екрани для кондиціонера

   Захисний екран кондиціонера – незамінний помічник в літню спеку від холодних потоків кондиціонера, які, крім довгоочікуваної прохолоди, можуть стати причиною застуди або болів в суглобах. Ось уже кілька сезонів багато покупців можуть на собі оцінити всі достоїнства цього простого, але функціонального доповнення до кондиціонера. Також ми розробили кілька варіантів, які допоможу зробити дефлектор більш привабливим:

   • нанесення логотипу на захисний екран;
   • онування кольоровою плівкою;
   • декорування дефлектора для будинку.

   Також у вас є можливість замовити відбивач для кондиціонера за індивідуальними параметрами. Про це та багато іншого ви можете дізнатися у нашого менеджера.

   Контейнери для збору використаних батарейок

   Проблема екології давно гостро стоїть не тільки в нашій країні, але і у всьому світі. Правильна переробка відходів – один із способів якщо не виправити ситуацію, то уникнути катастрофи точно. Великої шкоди навколишньому середовищу завдають батарейки, викинуті зі звичайним сміттям. Ми пропонуємо встановити в вашому магазині, офісі, під’їзді спеціальний бокс для використаних батарейок. У кожному місті є організації, які займаються скупкою використаних батарейок, або просто перенаправляють їх на завод для подальшо їх правильної утилізації.

   Вироби із пластику

   Іноді нам хочеться провести у себе якийсь розіграш, але щоб він був красивим і елегантним, а не з картонної коробки. Але ми абсолютно не уявляємо де замовити таку річ, як лототрон. Ми пропонуємо виготовити для вас лототрон з прозорого пластика, різної місткості і форми. Також за вашим бажанням ми можемо декорувати лототрон згідно вашому стилю.

   Все це, і набагато більше, ви можете замовити у нас, зв’язавшись з нашим менеджером по телефону, поштою, або через форму зворотного зв’язку. Ми з радістю не тільки приймемо ваше замовлення, але і проконсультуємо по будь-якому питанню і допоможемо підібрати кращий варіант.

    Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

    Ваше ім’я (обов’язково):

    Ваш e-mail (обов’язково):

    Номер телефону:

    Повідомлення

    Прикрепить файл:

    Чат с менеджером

     Ім’я (обов’язково):

     E-mail (обов’язково):

     Номер телефона:

     Повідомлення:

      Як до Вас звертатись?

      Телефон

      © Цех А, 2013-2022. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс!