Як до Вас звертатись?

Телефон

Вироби із пластику (акрила, оргскла)

Як до Вас звертатись?

Телефон

У цьому розділі, ми пропонуємо вам ознайомитися з деякими стандартними виробами, які ми пропонуємо, а також речами, які вам можуть знадобитися, але ви не знали де їх замовити.

Захисні екрани для кондиціонера

Захисний екран кондиціонера – незамінний помічник в літню спеку від холодних потоків кондиціонера, які, крім довгоочікуваної прохолоди, можуть стати причиною застуди або болів в суглобах. Ось уже кілька сезонів багато покупців можуть на собі оцінити всі достоїнства цього простого, але функціонального доповнення до кондиціонера. Також ми розробили кілька варіантів, які допоможу зробити дефлектор більш привабливим:

  • нанесення логотипу на захисний екран;
  • онування кольоровою плівкою;
  • декорування дефлектора для будинку.

Також у вас є можливість замовити відбивач для кондиціонера за індивідуальними параметрами. Про це та багато іншого ви можете дізнатися у нашого менеджера.

Контейнери для збору використаних батарейок

Проблема екології давно гостро стоїть не тільки в нашій країні, але і у всьому світі. Правильна переробка відходів – один із способів якщо не виправити ситуацію, то уникнути катастрофи точно. Великої шкоди навколишньому середовищу завдають батарейки, викинуті зі звичайним сміттям. Ми пропонуємо встановити в вашому магазині, офісі, під’їзді спеціальний бокс для використаних батарейок. У кожному місті є організації, які займаються скупкою використаних батарейок, або просто перенаправляють їх на завод для подальшо їх правильної утилізації.

Вироби із пластику

Іноді нам хочеться провести у себе якийсь розіграш, але щоб він був красивим і елегантним, а не з картонної коробки. Але ми абсолютно не уявляємо де замовити таку річ, як лототрон. Ми пропонуємо виготовити для вас лототрон з прозорого пластика, різної місткості і форми. Також за вашим бажанням ми можемо декорувати лототрон згідно вашому стилю.

Все це, і набагато більше, ви можете замовити у нас, зв’язавшись з нашим менеджером по телефону, поштою, або через форму зворотного зв’язку. Ми з радістю не тільки приймемо ваше замовлення, але і проконсультуємо по будь-якому питанню і допоможемо підібрати кращий варіант.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(7 голосов, в среднем: 4.4 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:

© Цех А, 2013-2019. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс