Зовнішня реклама, вивіска для державних установ: податкової, департаменту поліції, пенсійного фонду, Міської ради, скарбниці і т.д.

Як до Вас звертатись?

Телефон

Зовнішня реклама для державних установ

Світлова фасадна інформаційна вивіска для Управління поліції

Зовнішня реклама не завжди використовується для залучення уваги, часто вона виступає ідентифікаційним знаком для різних державних установ (податкової, департаменту поліції, пенсійного фонду, Міської ради, казначейства, РАГСу і т.д). З їх допомогою громадяни можуть швидко знайти необхідну організацію. Для цього можна використовувати такі візуальні знаки, як вивіски, об’ємні літери, інформаційні таблички. Для здійснення комунікації з відвідувачами всередині установи, застосовуються інформаційні стенди, стійки під поліграфію, планшети, офісні таблички. Спеціально для вас ми зібрали опис найпопулярніших і зручних видів зовнішньої реклами для даного типу організацій.

Види ідентифікаційних вивісок

Вивіска з національною символікою для налогової, фіскальної служби

Навіть якщо чимало громадян вже добре знають про ваше місці розташування, з кожним днем кількість нових відвідувачів може збільшуватися. Фасадна вивіска створена саме для них. Вона може бути, як світловою, так не підсвічуватися в темний час доби, якщо у вас немає такої необхідності:

 1. Інформаційний короб. Рекламний знак, основа якого може бути виконана з різного виду пластику (композит, ПВХ, акрил). Також вона може бути плоскою або об’ємною, вибір залежить від способу нанесення інформації: аплікація, широкоформатний друк, плоскорел’єфні букви, об’ємні символи. Найпопулярніші світлові варіанти такого знака – це лайтбокс і вивіска з об’ємними літерами.
 2. Рекламні літери. Окремі об’ємні або плоскі символи. Виготовляються з ПВХ, композиту, або акрилу. Можуть підсвічуватися зовні, зсередини, методом контражур. Для збереження цілісності фундаменту часто кріпляться на каркас, який фарбуватися під колір стіни. Більш привабливий варіант – літери на підкладці.
 3. Інформаційні таблички. Ідентифікаційний знак біля входу в установу, а також адресний покажчик. По конфігурації виготовлення існують плоскі і об’ємні, в профілі (найчастіше зустрічаються в державних структурах); щодо техніки нанесення зображення: аплікація, повно кольоровий друк, накладні символи.
 4. Вивіска у вигляді національного герба. Невід’ємним символом державних структур завжди був національний герб, а всередині приміщення можна зустріти символіку області, регіону, району. Як і будь-яка інша зовнішня реклама, він може підсвічуватися світлодіодними прожекторами, або світитися зсередини.

Після того, як відвідувач вдало до вас добрався, ви можете надати йому велику кількість інформацію без безпосереднього контакту, для цього використовуються інтер’єрні знаки.

Способи комунікації з громадянами

Інформаційний стенд

Дана категорія ділитися умовно на дві частини: інформаційні (до неї відносяться стенди, стійки під поліграфію), навігаційна (планшети і офісні таблички). Перші ознайомлюють громадян з корисною для них інформацією, другі допомагають знайти необхідний кабінет.

 • Інформаційний стенд з кишенями несе в собі різноманітні документи і розташовується на стіні;
 • Стійка під поліграфію допомагає роздати корисну інформацію у вигляді друкованої продукції і може стояти біля входу, або біля самого кабінету;
 • Планшети, таблички з планом евакуації, номерами і назвою кабінетів – знаки, без яких важко уявити будь-яку організацію.

Ціна зовнішньої реклами для державних установ

Ми пропонуємо кілька варіантів обраних вами знаків. Рішення приймаєте ви, спираючись на ваш бюджет. У зв’язку з великим асортиментом і різноманітністю видів виробів, вартість формується індивідуально. За вашим побажанням, ми доставляємо готову продукцію в будь-який куточок України.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(12 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: