Зовнішня реклама, вивіска для будівельних фірм і магазинів

Як до Вас звертатись?

Телефон

Зовнішня реклама, вивіска для будівельних фірм і магазинів

Світлова вивіска будівельної компанії

Здавалося б, навіщо будівельній фірмі зовнішня реклама? Але візуальні знаки, так чи інакше, присутні в нашому житті постійно. Фірми забудовники використовують паспорта об’єкта, для ілюстрації майбутньої будови, облицювання та оформлення головного офісу, різні вказівники та інші розпізнавальні знаки. Найчастіше вони зустрічаються зовні будівлі, але є кілька інтер’єрних деталей, які ми розглянемо в цій статті. Якщо вас цікавить повний комплект послуг, тут ви знайдете найпоширеніші товари візуальної індустрії, для інших же ми розіб’ємо інформацію на кілька підпунктів.

Фасадні і зовнішні інструменти для просування бізнесу

Фасадна вивіска будівельного магазина із світлових букв

Якщо ви займаєтеся будівництвом житлових комплексів, ймовірно, вам знадобляться знаки, які допоможуть майбутнім покупцям знайти вас. Ще один напрямок будівництва – торгові і бізнес-центри. Зовнішня реклама й тут застосовується як на самому об’єкті, так і на фасаді офісу фірми. Розглянемо їх трохи детальніше.

1. Номер один для будь-якого підприємства – це ідентифікаційний знак у вигляді світлової вивіски. Завдяки йому клієнти зможуть знайти вас і скористатися вашими послугами. Оригінальність з такою рекламою вам забезпечена – велика кількість видів підсвічування, різноманітність шрифтів і варіацій виготовлення, дозволяють підібрати індивідуальну символіку для кожного. Ось кілька основних варіацій виготовлення цього виробу:

2. Жодне будівництво не обходиться без вуличного інформаційного стенда – паспорта об’єкта. Він може розташовуватися на огорожі, або встановлюватися на металевому каркасі.

3. Паркувальні таблички – спосіб прояву турботи про ваших відвідувачів і співробітників. З їх допомогою можна заборонити або навпаки дозволити парковку окремим людям.

Вулична ростова фігура чоловіка для будівельного магазина

4. Ростова фігура може допомогти привернути до себе додаткову увагу і, відповідно, більше клієнтів в ваш офіс.

Існує ще безліч інших інструментів комунікації з клієнтами за допомогою зовнішньої реклами. Більше інформації ви можете дізнатися, зв’язавшись з нашим менеджером через сайт, або зв’язавшись з нами будь-яким іншим зручним для вас способом.

Кілька інтер’єрних фішок для вашої будівельної фірми

Зараз ми розповімо не тільки про те, як покращити комунікацію з клієнтами шляхом використання декількох зручних візуальних знаків, а й про інструмент, який зробить роботу і перебування в офісі комфортніше. Почнемо з обміну інформацією, а останній пункт буде у нас бонусом.

  • інформаційний стенд з кишенями – допомагає надати максимум корисної інформації без особистої комунікації;
  • стійка під поліграфію роздає про вас друковану інформацію у вигляді каталогів, прайсів, листівок і брошур.

У комплексі або окремо, вони допоможуть вам донести до відвідувача в рази більше інформації і зробити це в найкоротші терміни. Якщо у вас чергу, і людей потрібно чимось зайняти – цей варіант вам підійде на всі 100%.

Металева переносна стійка під поліграфію з логотипом для будівельної компанії

А тепер обіцяний бонус. У період з середини весни до середини осені від спеки нас рятують кондиціонери. Але самі вони можуть бути джерелом багатьох проблем (застуд і болю в тілі). Щоб в офісі була приємна прохолода без негативних наслідків, ви можете встановити собі захисний екран на кондиціонер. Вони рівномірно розподіляють повітря, дозволяючи створити комфортну атмосферу в приміщенні.

Якщо вас зацікавила одна з наших пропозицій, або усі відразу, ви можете зв’язатися з нами для уточнення вартості вашого замовлення, розробки дизайну і обговорення співпраці.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(11 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: