Зовнішня реклама, виготовлення зовнішньої реклами в Києві

Як до Вас звертатись?

Телефон

preview-haruzhka-kiev

Заявити про себе можна по-різному. Але мало хто в цій справі зможе обійтися без реклами. А для повномасштабної рекламної компанії необхідний величезний комплекс рекламних елементів. Серед них такі види зовнішньої реклами як облицювання фасаду, різноманітні вивіски, стели, мимоходи (штендери) і багато-багато чого іншого. А в поєднанні з широкоформатним друком, поліграфією та сувенірною продукцією ваша компанія буде повнішою, так що не помітити вас буде неможливо.

Виготовлення лайтбоксів, світлових вивісок у Києві та області

Виготовлення світлових вивісок в КиєвіЛайтбокс може виступати як самостійний вид реклами, так і в комплексі. Завдяки внутрішній підсвічуванні він крім усього іншого привертає увагу в будь-який час доби. Яскравий і привабливий дизайн передньої панелі забезпечує легку пізнаваність, а також надовго запам’ятовується клієнтам. Світлові вивіски виготовляються будь-яких розмірів, в залежності від необхідності і вимогам до розташування. Звідси ми бачимо, що світлові вивіски можуть розташовуватися в різноманітних місцях, таких як стіна, дах, земля. Де б ви його не розташували і якою б він не був форми – лайтбокс це привабливий вид зовнішньої реклами, який легко окупить себе.

Виготовлення інформаційних стендів у Києві та області

Виготовлення інформаційних стендів в КиєвіМало яке середнє або велике підприємство обходиться без інформаційних стендів. Їх використовують як для передачі інформації працівникам організації, так і для комунікацій з відвідувачами. Напевно кожен зіштовхуються з такими стендами в магазинах, лікарнях або офісах. Вони оснащені зручними акриловими кишенями, які можуть бути будь-якої форми, розміру і товщини в залежності від ваших цілей. А цілі можуть бути абсолютно різними: донести розпорядження, похвалити кращих співробітників або розмістити книгу скарг та пропозицій. Інформаційний стенд (куточок покупця, споживача) може легко впоратися з будь-яким з цих завдань.

Інформаційні, рекламні стели (пілони) в Києві і області

Виготовлення рекламних стел, пілонов в КиєвіНапевно рекламні стели один із самих значних видів зовнішньої реклами. Вони помітні, яскраві, привабливі, а головне інформативні. Вони підносяться уздовж доріг інформуючи кожного. Правильно розроблена стела розповість про вас більше, ніж ви самі. Вона залучимо нових клієнтів і не відпустити старих. Стела, пілон – це імідж підприємства. Завдяки їй ви голосно заявите про себе і своє закладі, будь то ресторан, готель, банк, заправка або будь-яке інше закладу. Крім того, є місця які ніколи не обходяться без стели – вїзд в місто. Такі стели теж потребують догляду та реконструкції, і ми завжди раді допомогти в цьому.

Використовуючи ці види зовнішньої реклами в поєднанні з широкоформатного, або УФ печаткою, різними видами поліграфії та сувенірної продукції ваші рекламна компанія буде помітною, інформативною, привабливою, а головне принесе більше доходу.

Змовити зовнішню рекламу в Києві і області

+38 (096) 496 – 78 – 07
+38 (044) 360 – 60 – 76
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська (колишня вул. Воровского), 34 г
ceha.manager@gmail.com

Ви можете замовити зовнішню рекламу, широкоформатну або УФ друк, поліграфію та сувенірну продукцію в Києві, а також в наступних містах області Яготин, Переяслав, Кагарлик, Біла Церква, Сквира, Тараща, Ставище, Миронівка, Богуслав, Тетіїв, Бровари.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: