Зовнішня реклама, вивіска для магазину одягу, іграшок, техніки і гаджетів, супермаркетів, салонів автомобілів, оптики, зоомагазину

Як до Вас звертатись?

Телефон

Зовнішня реклама для магазину

Це далеко не весь перелік торгових точок, яким можуть знадобитися послуги рекламного агентства по виготовленню зовнішньої реклами. Кожен вид діяльності вимагає створення унікального і оригінального дизайну. На будь-якій вулиці вашого міста (будь то багатомільйонний Київ, або невеликі Черкаси), ви можете зустріти різні продовольчі магазини, оптики, магазини взуття чи одягу, а також магазини техніки, гаджетів або іграшок. Це пов’язано з ростом споживчих потреб, а також збільшенням конкуренції на будь-якому ринку. У цьому всьому натовпі різноманітних торгових точок, потрібно якось виділятися. Саме тут в гру вступають різноманітні візуальні знаки. Вони призначені саме для того, щоб на першому етапі – знайомстві, піднести ваш магазин в кращому світлі, створить позитивне враження, а також проінформувати перехожих про ваше місці розташування. Існує безліч варіантів світлових і не світлових знаків, які допоможуть вам виділитися серед конкурентів. Поговоримо про найпоширеніші з них:

Світлова, світлодіодна вивіска для магазина меблів
Рекламні, об’ємні світлодіодні букви для магазина взуття
Табличка - режим роботи магазина

Види зовнішньої реклами для магазину

1. Світлові вивіски на магазин. Напевно, найпоширенішим видом зовнішньої реклами можна назвати саме світлові вивіски. Це пов’язано, в першу чергу, з тим, що їх існує безліч видів, і багато до них же відносять і об’ємні букви, і акрилайти, і інші види світлових знаків. Крім того, така реклама звична, легко в пізнається, і ефективна. Якщо розглядати тільки світлові короби, то тут можна виділити лайтбокси, вивіски з буквами на проріз і з об’ємними літерами.

2. Об’ємні букви на магазин. Оригінальний, багатогранний і ефективний вид зовнішньої реклами – це все про об’ємні букви. Відмінною рисою такого знака легко можна назвати різноманітність. Завдяки великій кількості шрифтів, а також способів виготовлення, ви можете отримати по-справжньому унікальний продукт. Тут важливо не перестаратися з креативністю при виборі шрифту – вашу рекламу повинні прочитати.

3. Таблички для магазину. Часто невеликий, але, безсумнівно, дуже корисний вид зовнішньої реклами – це, звичайно ж, таблички. Вони виконують ряд важливих функцій, таких як інформаційні (таблички на двері, режим роботи), навігаційні (адресні таблички, вказівники), і безліч інших. Без них у великому бізнес центрі було б складно відшукати потрібний кабінет, а новому співробітнику приміщення складу, або бухгалтерії.

4. Оформлення інтер’єру магазину. З вулиці плавно переходимо всередину приміщення. Для оформлення інтер’єру в магазині часто використовують декоративні і тематичні планшети, плакати, банери, а також картини на полотні. Фірмовий стиль – важлива частина іміджу будь-якого магазину, а значить, він повинен бути ретельно продуманий, як для зовнішнього, так і інтер’єрного оформлення.

5. Ростові фігури для магазину. Їх можна віднести, як до зовнішньої, так і інтер’єрної реклами, оскільки вони можуть використовуватися де завгодно. Ростові фігури, на відміну від звичайних штендерів, виглядають цікаво і привабливо. Вони можуть виглядати зовсім по різному, головне – відповідати вашому виду діяльності. Єдине, що ви повинні розуміти, де саме хочете її розташувати, адже від цього залежить матеріал, з якого її будуть виготовляти.

6. Виготовлення акрилайту для магазину. Як доповнення до інших елементів декору, ми можете замовити елегантний акрилайт, в якості світлової вивіски, або декоративного світильника. Часто такі знаки використовують, підвішуючи на стіні, але їх можна використовувати і як настільні, підлогові і підвісні конструкції. Акрілайти витончені і привабливі, тому їх люблять використовувати в ювелірних салонах.

7. Інформаційні стенди, куточки покупця для магазину. Зручний, функціональний і інформативний елемент оформлення декору. Куточки покупця можна зустріти в будь-якому магазині. У них розміщують корисну інформацію для клієнтів, фото кращих співробітників, а також книгу скарг і пропозицій. Різні варіації розмірів, як самої дошки, так і кишень, дозволяють вибрати оптимальний для себе варіант.

Оформлення інтер’єру кафе бара
Вулична ростова фігура для магазину
Інформаційний стенд з кишенями для магазину

Насправді, для кращого ефекту ми рекомендуємо використовувати поєднання цих видів зовнішньої реклами, а при необхідності додавати і інші. Головне, як у всьому іншому, не перестаратися, і не створювати ефект рекламної реклами (велике скупчення візуальних знаків на квадратному метрі). Правильно підібрана зовнішня реклама – запорука успіху вашого магазину!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(10 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: