Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Інформаційні стенди, куточок покупця (споживача)

  Информационные стенды: уголок покупателя, портебителя

  Надіслати заявку

   Ім’я (обов’язково):

   E-mail (обов’язково):

   Номер телефона:

   Повідомлення:

   Задайте питання менеджеру

    Як до Вас звертатись?

    Телефон:

    E-mail:


    Текст повідомлення:

    Узнать цену

    Інформаційний стенд призначений для демонстрації наглядної документації (інструкцій, положень, книг відгуку та пропозиції, і т.д.). Стенд з кишенями – обов’язковий атрибут торгових закладів, а також организацій, які надають послуги клієнтам.

    Не впевнені, яка саме рекламна конструкція Вам потрібна? Ознайомтесь з повним переліком в нашому "Каталозі":

    Наші роботи

    дивитись всі роботи...


    Наш сервіс

    професійна консультація
    консультація
    креативний дизайн
    креативний дизайн
    власне виробництво
    власне виробництво
    доставка по всій Україні
    доставка по Україні

    Ціна, вартість інформаційного стенда, куточка покупця / споживача

    Увага! Інформаційний стенд – індивідуальний виріб. Ціна стенда залежить від багатьох параметрів (розмір, матеріал виготовлення, форма, вид і кількість кишень і т.д.).

    Щоб дізнатись вартість виробу по Вашим параметрам, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

     Запит на прорахунок:

     Ім’я (обов’язково)

     E-mail (обов’язково)

     Номер телефона

     Повідомлення (характеристики виробу)

     Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

     Види стендів

     Куточок покупця, споживача

     Куточок покупця, споживача

     Будь-який магазин або супермаркет потребує зворотного зв’язку з покупцями. Для цієї мети вони використовують куточок покупця. Такий стенд з кишенями допомагає інформувати покупців про правила магазину, телефонах довідкових служб, також такий стенд може містити в собі книгу пропозицій і відгуків. Ще однією функцією куточка покупця виступає стенд з фотографіями кращих продавців, які їх обслуговують. Кількість і розмір кишень можна вибрати будь-які, в залежності від потреб замовника.

     Інформаційний стенд

     Інформаційний стенд з кишенями

     У школах, ВУЗах, держустановах розміщуються інформаційні стенди з корисною та актуальною інформацією, з якої відвідувачі можуть ознайомитися, не вдаючись до сторонньої допомоги. Нові закони, накази та переліки необхідної документації за допомогою інформаційних стендів стануть відомі клієнтам в найкоротші терміни і в максимально зручному вигляді.

     Стенди з клік-системою

     Інформаційний стенд клік система

     Рекламні стенди зі змінною інформацією – зручний вид інформаційного стенду для торгового центру, ресторану, нічного клубу та інших громадських закладів. Зручна система зміни інформації допоможе швидко і ефективно змінити інформацію на стенді, щоб проінформувати відвідувачів про акції, нові концертів і розважальних програмах.

     Стенди з кишенями для навчальних закладів

     Стенд для розкладу уроків, пар в школі, вузі з кишенями

     Стенд розклад уроків – такий стенд є в кожній школі, він необхідний як учням, так і вчителям, щоб в разі потреби згадати який зараз урок і де. Інформація кожен семестр змінюється, але стенд може залишатися незмінним, що в перспективі робить його більш дешевим.

     Стенд «Гордість школи» – яка школа не обходиться без стенду з кишенями, в якій розміщуються фотографії кращих учнів різних класів? Ми пропонуємо виготовити для вашої школи стенд з акриловими кишенями будь-яких розмірів.

     Стенд «Куточок батьків» – повернемося трохи назад, в дошкільний заклад, який відвідують багато дітей – дитячий садок. У кожній групі є стенд для батьків, на якому розміщується інформація про досягнення тієї чи іншої дитини, а також інформація про проведені з дітьми заняття.

     Технічні характеристики

     Матеріал: пластик ПВХ

     Кишені: акрил прозорий

     Зображення: ш/ф друк або аплікація c/к плівкою Oracal 641 серії

     Багетна рамка: профіль Nielsen, рамка з клік-системою.

     Розміри і вартість, ціна куточків покупця Ви можете дізнатися у наших представників. Якщо Ви хочете зробити індивідуальне замовлення, скористайтеся функцією сайту «Індивідуальне замовлення».

     Ви можете купити, замовити інформаційний стенд з кишенями в Черкасах, Києві, Полтаві. Вартість, ціна куточка покупців у Вінниці, Кіровограді та по всій Україні, вказана в докладному описі.

     Прайс на куточок покупця можна отримати, зв’язавшись з нами по телефону, або залишивши запит через форму зворотного зв’язку.

     Залишились питання?

      Ім’я (обов’язково):

      E-mail (обов’язково):

      Номер телефона:

      Повідомлення:

      Дивіться також:

      Чат с менеджером

       Ім’я (обов’язково):

       E-mail (обов’язково):

       Номер телефона:

       Повідомлення:

        Як до Вас звертатись?

        Телефон

        © Цех А, 2013-2022. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс!