Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Світлові, світлодіодні вивіски (лайтбокси)

  Надіслати заявку

   Ім’я (обов’язково):

   E-mail (обов’язково):

   Номер телефона:

   Повідомлення:

   Задайте питання менеджеру

    Як до Вас звертатись?

    Телефон:

    E-mail:


    Текст повідомлення:

    Узнать цену

    Лайтбокс (світлова, світлодіодна вивіска) – відноситься до розряду вивісок з внутрішньою підсвіткою. Підсвічується така вивіска, найчастіше, люмінесцентними лампами або світлодіодними модулями. Для виготовлення лайтбоксів застосовується акриловий пластик, в бюджетному варіанті може використовуватися стільниковий полікарбонатний пластик.

    Не впевнені, яка саме рекламна конструкція Вам потрібна? Ознайомтесь з повним переліком в нашому "Каталозі":

    Наші роботи

    дивитись всі роботи...


    Дивіться також

    Вартість, ціна світлової вивіски (лайтбокса)

    Ціна світлової вивіски (лайтбокса, світлового короба) залежить від багатьох факторів:

    • розмір вивіски;
    • матеріал виготовлення;
    • вид вивіски: світлова, не світлова, з об’ємними літерами;
    • варіант розміщення: зовнішня, інтер’єрна.

    Щоб дізнатись точну вартість, ціну світлової вивіски по Вашим параметрам, а також отрамати безкоштовну консультацію, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

     Запит на прорахунок:

     Ім’я (обов’язково)

     E-mail (обов’язково)

     Номер телефона

     Повідомлення (характеристики виробу)

     Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

     Наш сервіс

     професійна консультація
     консультація
     креативний дизайн
     креативний дизайн
     власне виробництво
     власне виробництво
     доставка по всій Україні
     доставка по Україні

     Види лайтбоксів

     Фасадна світлова вивіска

     Лайтбокс - світлова вивіска

     Лайтбокс зовнішнього застосування використовують для залучення уваги до магазинів, нічних клубів, ресторанів, барам, торговим центрам, ювелірним салонам та інше. Існує безліч різновидів форм світлових вивісок, також як і їх варіантів виконання. Якісний дизайн допоможе найбільш точно підібрати вивіску, яка передасть стиль і індивідуальність вашого закладу. Відмітна риса фасадного лайтбоксу – все можливість розмірів. Для великих виробів використовується внутрішній каркас.

     Інтер’єрна світлова вивіска

     Світловий короб, вивіска ювелірного магазину

     Усередині численних торгових центрів також часто зустрічаються різні вивіски з внутрішньою підсвіткою. Вони відрізняються формою, методом виконання, але всі однаково покликані привертати увагу і інформувати про місце розташування магазину або закладу. У зв’язку з обмеженим простором, інтер’єрні лайтбокси часто невеликого розміру, але при цьому можуть вигідно поєднуватися з іншими видами реклами.

     Види світлових коробів

     Крім лайтбоксів, існує ще кілька різновидів світлових коробів, які користуються популярність серед замовників:

     Лайтбокс, світловий короб з літерами на проріз

     Світловий короб з буквами на проріз. У даній конструкції лицьова панель короба виготовляється з композиту, в якому вирізаються елементи, які знизу підклеюються молочним акрилом. Таким чином, на вивісці світитися тільки вифрезерованни деталі.

     Світловий короб з інкрустованими буквами на проріз. Так само, як і в попередньому варіанті, напис на вивісці вирізається з композиту. В цьому випадку акрил тонується світлорозсіювальною плівкою.

     Вивіска з врізними буквами. Окремі букви з акрилу вклеюються в вирізані елементи в композиті. У даній вивісці, об’ємні букви є самостійним елементом виробу і повністю засвічені.

     Увага! Даний вид світлових вивісок відноситься до індивідуальних, і вимагає прорахунку по заданих замовником параметрам.

     Технічні характеристики

     Лицьова панель: молочний акрил, композит, банер

     Внутрішній каркас: алюмін. профільна труба (при необхідності)

     Борти: пластик ПВХ, профіль Квадро

     Підсвічування: світлодіодні модулі

     Зображення: ш/ф друк на с/к плівці, друк на банері, врізні букви з молочного акрилу.

     Розміри і вартість, ціна лайтбоксів (світлових коробів, світлових вивісок) ви можете дізнатися у наших представників. Якщо Ви хочете зробити індивідуальне замовлення, скористайтеся функцією сайту «Індивідуальне замовлення».

     Вартість, ціна світлової вивіски, лайтбокса в Києві, Черкасах, Кіровограді залежить від конфігурації виробу. Купити, замовити лайтбокс у Вінниці, Полтаві індивідуальних розмірів.

     Поширені запитання

     👉 Яка ціна світлової вивіски?

     ✅ Вивіски – категорія візуальних знаків, яка відповідає за ідентифікацію бізнесу і покликана привертати увагу потенційних клієнтів. Саме через те, що це саме категорія, до якої входять різноманітні вироби (об’ємні букви, акрилайти, лайтбокси тощо), просто неможливо назвати середній цінник на таке замовлення. Для розрахунку вартості вам необхідно звернутися до менеджера рекламного агентства, який допоможе підібрати вид вивіски, матеріали, тип підсвічування, а вже потім прорахує вартість вашого замовлення.

     Проте, якщо вас цікавить вивіски з гнучкого неону, у нас на сайті ви можете знайти каталог стандартних рішень для різних барів, ресторанів, кафе і т.д.

     👉 Яка гарантія на світлові вивіски?

     ✅ Гарантія на будь-який виріб безпосередньо залежить від матеріалів, які використовуються при його виготовленні, а особливо світлотехніки. Ми даємо гарантію на світлові вивіски зі світлодіодними модулями 3 роки, а зі світлодіодною стрічкою (підсвічування контражур, акрилайти) – 1 рік. На несвітлові вироби гарантійний термін може бути більше.

     👉 Який термін виготовлення світлової вивіски?

     ✅ Все залежить від виду виробу, складності виготовлення і завантаженості виробництва. В середньому на виготовлення рекламної вивіски потрібно 5-25 робочих днів, а якогось нестандартного виробу – від 10 робочих днів.

     👉 Який шрифт обрати для вивіски на будівлю?

     ✅ Головне правило при виборі дизайну – вивіска повинна добре читатися. Якщо клієнт не зможе швидко зрозуміти вашу рекламу – він пройде повз. До цього ж пункту відноситься розмір напису. В іншому головне дотримуватися дизайну, який буде відповідати вашому напрямку діяльності. Більше порад по підбору шрифту і дизайну вивісок можна знайти у нас на сайті, або дізнатися у наших менеджерів.

     👉 Де подивитися зразки вивісок?

     ✅ Перед тим, як зробити замовлення, клієнту часто потрібно ознайомитися зі зразками робіт тієї чи іншої компанії. У нас в портфоліо великий вибір світлових вивісок. Також ви можете підібрати відповідний знак в нашому каталозі.

     👉 Чи робите ви доставляння вивісок в інші міста?

     ✅ Так. Ми співпрацюємо з такими перевізниками як: Нова Пошта, Гюнсел, САТ, Інтайм і т.д. У нас є можливість доставити продукцію що виготовляється в будь-яку точку України.

     Залишились питання?

      Ім’я (обов’язково):

      E-mail (обов’язково):

      Номер телефона:

      Повідомлення:

      Чат с менеджером

       Ім’я (обов’язково):

       E-mail (обов’язково):

       Номер телефона:

       Повідомлення:

        Як до Вас звертатись?

        Телефон

        © Цех А, 2013-2022. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс!