Як до Вас звертатись?

Телефон

Світлові, рекламні вивіски з об’ємними літерами на фасад магазину, ресторану, банку. Замовити виготовлення фасадної вивіски за доступними цінами. Ціна вивіски з об’ємними літерами з підсвічуванням в Україні (Київ)

Вывеска с объемными буквами

Надіслати заявку

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

Задайте питання менеджеру

Як до Вас звертатись?

Телефон:

E-mail:


Текст повідомлення:

Узнать цену

У зовнішній рекламі дуже часто можна зустріти таке замовлення як «Вивіска з об’ємними літерами» або «Вивіска об’ємні букви». Давайте детальніше розглянемо, які існують варіанти виготовлення таких рекламних вивісок з об’ємними літерами.

Не впевнені, яка саме рекламна конструкція Вам потрібна? Ознайомтесь з повним переліком в нашому "Каталозі":

Наші роботи

дивитись всі роботи...


Наш сервіс

професійна консультація
консультація
креативний дизайн
креативний дизайн
власне виробництво
власне виробництво
доставка по всій Україні
доставка по Україні

Вартість, ціна вивіски з об’ємними буквами

Ціна вивіски з об’ємними літерами, символами залежить від багатьох факторів:

розмір літер, символів;

матеріал виготовлення;

кількість букв, символів, символов;

вид букв: світлові, не світлові;

об’єм букв: пласкі, об’ємні.

Щоб дізнатись точну вартість вивіски з рекламних букв по Вашим параметрам, а так же отрамити безкоштовну консультацію, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

Запит на прорахунок:

Ім’я (обов’язково)

E-mail (обов’язково)

Номер телефона

Повідомлення (характеристики виробу)

Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

Вивіска з об’ємними буквами

Вивіски з об’ємними літерами можуть бути як самостійним елементом візуальної реклами, так і частиною комплексного оформлення магазину, банку або ж ресторану, наприклад. Якщо розглядати вивіску з буквами, як самостійний об’єкт, то слід розглянути наступні варіанти її виготовлення:

 1. Виготовлення рекламних букв – являє собою виготовлення окремих рекламних елементів – букв або символів, які можуть бути плоскими, об’ємними, світловими або несвітлові. В даному випадку при кріпленні вивіски необхідно встановлювати кріплення на кожну букву окремо, або ж виготовляти спеціальний зовнішній каркас, на який вони і будуть кріпитися.
 2. Виготовлення світлового короба з врізними буквами – являє собою поєднання короба з композиту і врізаних в нього світлових букв. У такій вивісці може бути кілька варіантів виготовлення підсвічування, наприклад засвічування бортів або лицьового боку, а також підсвічування може бути зовнішньою, для більш бюджетних варіантів. Більш докладно про конфігураціях таких вивісок ви можете прочитати в нашій статті.

Виготовлення та розміщення світлових вивісок і об’ємних літер

Для початку потрібно уточнити, що існує різниця у виготовленні будь-яких вивісок в залежності від місця розташування рекламного елемента. Нижче надані найпоширеніші варіанти розміщення рекламної вивіски з об’ємними літерами.

 • Фасадна вивіска з об’ємними літерами – така вивіска з використанням об’ємних літер вимагає більш міцного матеріалу, оскільки розташовується на вулиці, де постійно піддається різним впливам стихії, а також може стати жертвою вандалів.
 • Інтер’єрна вивіска з об’ємними літерами – найчастіше розташовується всередині різних торгових центрах, тому менше підвладна вигоранню, а також знаходиться під постійним наглядом.
 • Дахова світлова вивіска з буквами – розташовуючись високо, така установка потребує прорахунку вітрових навантажень, а також розрахунку оптимального розміру в залежності від дальності з якої вона повинна читатися
 • Наземні літери, як вивіска – дуже популярний вид візуального знака, який може встановлюватися як символ міста, чи вивіска ресторану, сільськогосподарської фірми і т.д.

Виходячи з варіанта експлуатації, для виготовлення використовуються різні види пластика, а також їх товщина. При виготовленні світлового виробу ми застосовуємо світлодіоди, оскільки вони безпечніші, дешевші та привабливіші люмінесцентних ламп.

Замовлення і ціна вивісок з рекламними буквами

При замовленні будь-якого виробу зовнішньої реклами, будь-якого клієнта в першу чергу цікавить його вартість. Ціна вивіски з об’ємними літерами розраховується індивідуально, оскільки на вартість впливають такі фактори, як матеріали для основи, наявність світлової підсвітки, складність дизайну, а відповідно і виготовлення об’ємних літер. Ви можете ознайомитися з орієнтовними цінами на літери різних розмірів і конфігурацій в нашому розділі.

Для того, щоб замовити вивіску з об’ємними літерами в будь-якому місті України, або в Києві, зв’яжіться з нашим менеджером. При необхідності він допоможе створити дизайн виробу, а також в результаті прорахує її вартість. Крім цього, ми пропонуємо безкоштовну консультацію з будь-якого питання, який у вас виникне щодо вашого замовлення.

Залишились питання?

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

© Цех А, 2013-2021. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс