Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Світлові, рекламні вивіски з об’ємними літерами на фасад магазину, ресторану, банку. Замовити виготовлення фасадної вивіски за доступними цінами. Ціна вивіски з об’ємними літерами з підсвічуванням в Україні (Київ)

  Вывеска с объемными буквами

  Надіслати заявку

   Ім’я (обов’язково):

   E-mail (обов’язково):

   Номер телефона:

   Повідомлення:

   Задайте питання менеджеру

    Як до Вас звертатись?

    Телефон:

    E-mail:


    Текст повідомлення:

    Узнать цену

    У зовнішній рекламі дуже часто можна зустріти таке замовлення як «Вивіска з об’ємними літерами» або «Вивіска об’ємні букви». Давайте детальніше розглянемо, які існують варіанти виготовлення таких рекламних вивісок з об’ємними літерами.

    Не впевнені, яка саме рекламна конструкція Вам потрібна? Ознайомтесь з повним переліком в нашому "Каталозі":

    Наші роботи

    дивитись всі роботи...


    Наш сервіс

    професійна консультація
    консультація
    креативний дизайн
    креативний дизайн
    власне виробництво
    власне виробництво
    доставка по всій Україні
    доставка по Україні

    Вартість, ціна вивіски з об’ємними буквами

    Ціна вивіски з об’ємними літерами, символами залежить від багатьох факторів:

    розмір літер, символів;

    матеріал виготовлення;

    кількість букв, символів, символов;

    вид букв: світлові, не світлові;

    об’єм букв: пласкі, об’ємні.

    Щоб дізнатись точну вартість вивіски з рекламних букв по Вашим параметрам, а так же отрамити безкоштовну консультацію, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

     Запит на прорахунок:

     Ім’я (обов’язково)

     E-mail (обов’язково)

     Номер телефона

     Повідомлення (характеристики виробу)

     Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

     Вивіска з об’ємними буквами

     Вивіски з об’ємними літерами можуть бути як самостійним елементом візуальної реклами, так і частиною комплексного оформлення магазину, банку або ж ресторану, наприклад. Якщо розглядати вивіску з буквами, як самостійний об’єкт, то слід розглянути наступні варіанти її виготовлення:

     1. Виготовлення рекламних букв – являє собою виготовлення окремих рекламних елементів – букв або символів, які можуть бути плоскими, об’ємними, світловими або несвітлові. В даному випадку при кріпленні вивіски необхідно встановлювати кріплення на кожну букву окремо, або ж виготовляти спеціальний зовнішній каркас, на який вони і будуть кріпитися.
     2. Виготовлення світлового короба з врізними буквами – являє собою поєднання короба з композиту і врізаних в нього світлових букв. У такій вивісці може бути кілька варіантів виготовлення підсвічування, наприклад засвічування бортів або лицьового боку, а також підсвічування може бути зовнішньою, для більш бюджетних варіантів. Більш докладно про конфігураціях таких вивісок ви можете прочитати в нашій статті.

     Виготовлення та розміщення світлових вивісок і об’ємних літер

     Для початку потрібно уточнити, що існує різниця у виготовленні будь-яких вивісок в залежності від місця розташування рекламного елемента. Нижче надані найпоширеніші варіанти розміщення рекламної вивіски з об’ємними літерами.

     • Фасадна вивіска з об’ємними літерами – така вивіска з використанням об’ємних літер вимагає більш міцного матеріалу, оскільки розташовується на вулиці, де постійно піддається різним впливам стихії, а також може стати жертвою вандалів.
     • Інтер’єрна вивіска з об’ємними літерами – найчастіше розташовується всередині різних торгових центрах, тому менше підвладна вигоранню, а також знаходиться під постійним наглядом.
     • Дахова світлова вивіска з буквами – розташовуючись високо, така установка потребує прорахунку вітрових навантажень, а також розрахунку оптимального розміру в залежності від дальності з якої вона повинна читатися
     • Наземні літери, як вивіска – дуже популярний вид візуального знака, який може встановлюватися як символ міста, чи вивіска ресторану, сільськогосподарської фірми і т.д.

     Виходячи з варіанта експлуатації, для виготовлення використовуються різні види пластика, а також їх товщина. При виготовленні світлового виробу ми застосовуємо світлодіоди, оскільки вони безпечніші, дешевші та привабливіші люмінесцентних ламп.

     Замовлення і ціна вивісок з рекламними буквами

     При замовленні будь-якого виробу зовнішньої реклами, будь-якого клієнта в першу чергу цікавить його вартість. Ціна вивіски з об’ємними літерами розраховується індивідуально, оскільки на вартість впливають такі фактори, як матеріали для основи, наявність світлової підсвітки, складність дизайну, а відповідно і виготовлення об’ємних літер. Ви можете ознайомитися з орієнтовними цінами на літери різних розмірів і конфігурацій в нашому розділі.

     Для того, щоб замовити вивіску з об’ємними літерами в будь-якому місті України, або в Києві, зв’яжіться з нашим менеджером. При необхідності він допоможе створити дизайн виробу, а також в результаті прорахує її вартість. Крім цього, ми пропонуємо безкоштовну консультацію з будь-якого питання, який у вас виникне щодо вашого замовлення.

     Залишились питання?

      Ім’я (обов’язково):

      E-mail (обов’язково):

      Номер телефона:

      Повідомлення:

      Чат с менеджером

       Ім’я (обов’язково):

       E-mail (обов’язково):

       Номер телефона:

       Повідомлення:

        Як до Вас звертатись?

        Телефон

        © Цех А, 2013-2022. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс!