Конструкції рекламних світлових вивісок

Як до Вас звертатись?

Телефон

Конструкции

Після обговорення різних видів рекламних вивісок, ми вирішили більш детально розповісти про варіанти конструкцій світлових коробів. Звертаючись в рекламне агентство, щоб замовити вивіску, найчастіше у вас стоїть вибір між лайтбоксом та рекламними буквами. Але це не єдині варіанти виконання рекламної вивіски. Розглянемо детальніше основні технології воготовлення світлових коробів.

Варіант 1. Лайтбокс – світлова вивіска

Лайтбокс - світлова вивіскаЛайтбокс – найпростіший в виготовленні вид світлової вивіски. Він може відрізнятися за формою – прямокутний, круглий, фігурний, але по своїй суті він залишається коробом з внутрішнім світловим підсвіченням. Лицьова панель такого короба виготовляється з молочного акрилу, в дешевих і не дуже практичних виробах може використовуватися стільниковий полікарбонат, а поверх нього наноситься світлорозсіювальна плівка. А що стосується бортів і задньої панелі, то тут можливі варіанти:

– технологія «Цукеркова коробка» – задня частина з композиту, борта зроблені так, що знаходять один на інший, утворюючи конфетну коробку;

лайтбокс в профілі – задня панель виготовляється з композиту, а борта з алюмінієвого або ж ПВХ профілю, в який вставляється лицьова і задня панель вивіски.

Конструкція лайтбоксу, світлової вивіски

Також на всіх вивісках в якості задньої панелі може використовуватися ПВХ, але ми рекомендуємо саме композит, оскільки він, крім своєї основної функції, ще й виконує роль тепловідводу для світлодіодів, значно збільшуючи термін їх служби.

Варіант 2. Світловий короб з буквами на проріз

У данному виробі в якості лицьовій панелі використовують композитні панелі (АКП). На фрезерному верстаті в композиті вирізається необхідне зображення, яке згодом має світитися, після чого з внутрішньої частини композиту кріпиться світлорозсіювальний пластик. При засвічуванні такої вивіски світловими залишаються тільки вирізані елементи, так як композитна панель не пропускає світло.

Конструкція вивіски з літерами на проріз    Вивіска з літерами на проріз

Задня панель в такій вивісці найчастіше виготовляється з композиту, оцинковки, або ПВХ.

Варіант 3. Букви на проріз з інкрустацією

Спочатку лицьова панель виготовляється точно так же, як і в попередньому варіанті – в композиті вирізаються літери і зображення, а знизу кріпиться акрил. Далі є два варіанти:

– один в один – на нижній (прозорий) акрил кріпляться букви з молочного акрилу 3 мм, поверх них наноситься кольорова плівка Oracal серії 8500;

– з виступом – рекламні букви виготовляються або з двох видів пластику, або з пластику більшої товщини, верхній шар – кольоровий акрил, або кольорова світлорозсіювальна плівка.

Конструкція літер на проріз з інкрустрацією     Літери на проріз з інкрустацією

Варіант 4. Вивіска з врізними буквами

Також як і в попередніх варіантах, на лицьовій панелі вивіски в композиті (АКП) вирізається напис або зображення. Потім окремо виготовляються об’ємні букви, лицьова частина яких – акрил (молочний або кольоровий), а борта пластик ПВХ, який при необхідності тонується плівкою.

Після того, як обидві складові вивіски готові, букви кріпляться до композиту. Якщо в попередніх варіантах букви світяться всередині короба, або з ефектом світіння бортів літери, то в цій конструкції букви повністю самостійна частина вивіски.

Конструкція вивіски з врізними літерами    Вивіска з врізними літерами

Існує маса комбінацій і варіацій виконання, але це основні види світлових вивісок, які ви можете замовити для свого закладу. Звертаючись в рекламне агентство, ви легко зможете пояснити, який саме варіант вивіски ви хочете, що істотно заощадить ваш час, і що важливіше – ваші фінанси.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: