Зовнішня реклама, вивіска для кінотеатрів, боулінг клубів, квеструмів та інших розважальних закладів

  Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Зовнішня реклама для кінотеатра, боулінг клуба, розважального закладу

  Сучасний світ пропонує нам все більше способів скрасити своє дозвілля – ми можемо провести вечір в кінотеатрі, зіграти в боулінг або більярд, весело провести час і спробувати себе в новій ролі в квест і відео румах. Але чим більше з’являється подібних закладів, тим гостріше у їх власників стоїть питання про залучення клієнтів. Зовнішня реклама для таких розважальних закладів вражає креативність, сміливістю ідей, яскравість і незвичайними задумами, адже вона повинна будоражити уяву перехожих, змушуючи їх зайти до вас, і зануритися в ваш неповторний світ. За допомогою правильно підібраної комбінації візуальних знаків, ви можете не просто проінформувати про ваше розташування, послуги, які надаєте, ви створите цілісний образ, який формує безпрограшний серед конкурентів імідж вашого закладу.

  Яка зовнішня реклама потрібна для кінотеатру, боулінгу, більярдної, квеструма, розважального закладу?

  Візуальна індустрія налічує в собі величезну кількість різноманітних виробів, за допомогою яких можна встановлювати перший контакт з вашими клієнтами. Нижче ми розглянемо найпопулярніші і найефективніші з них, а також скажемо пару слів про кожного з них, більш детальну інформацію про виріб, що вас зацікавить, ви можете отримати у нашого менеджера.

  1. Першою в списку обов’язкових елементів зовнішньої реклами для розважальних закладів, звичайно ж виступає світлова вивіска для кінотеатру, боулінгу, більярд бару, або квеструму. Вона ваш швейцар, що зустрічає клієнтів і вона ж створює перше враження. Група світлових вивісок включає в себе кілька варіантів виробів, які можуть бути як самостійними вивісками, так і їх комбінацією:
  2. Ростова фігура для кінотеатру, боулінгу, квеструму ще один елемент для залучення уваги. Це може бути персонаж кіно, відома особистість, або персонаж гри – хто завгодно, хто асоціюється з наданими вами послугами.
  3. Стела для кінотеатру, більярдної, відео та квеструму допомагає ще краще виділити вас серед конкурентів. Її розміри роблять стелу помітною з великої відстані, так що у ваших потенційних клієнтів просто не залишиться шансу пройти повз.
  4. Від оформлення зовнішнього до оформлення інтер’єру розважального закладу. Щоб ще більше вразити уяву ваших клієнтів не варто забувати про тематичне оформлення самого інтер’єру, це допоможе утримати тих людей, які вже вирішили провести у вас вільний час. Для цієї мети ви можете використовувати фотошпалери, полотна, а також елементи декору з пластика.
  5. Стійки під поліграфію в кінотеатрі, квеструмі, боулінг клубі, або більярд барі допоможу донести до вашого клієнта максимальну кількість інформації за короткий проміжок часу. Крім того, буклетниця допомагає зробити це якісно, охоплюючи лише зацікавлених клієнтів. Розповісти про ваші послуги, новинки, акції дуже просто – буклети та брошури, розміщені на зручній і привабливій стійці під поліграфію, відмінно впораються з цим завданням.

  Вартість зовнішньої реклами для кінотеатру, боулінг клубу, квеструму, розважального закладу

  Ціна зовнішньої реклами може варіюватися від декількох сотень (таблички, стенди) до сотень тисяч (стели, дахові установки), скільки буде коштувати зовнішня реклама для вашого кінотеатру, квеструму, більярдної, або будь-якого іншого розважального закладу залежить від вашого вибору. Крім складності і розмірів, на формування ціни впливають матеріали, дизайн, необхідність узгодження і безліч інших чинників. Якщо ви вирішили замовити зовнішню рекламу у нас, наш менеджер з радістю допоможе вам розібратися у всіх підводних каменях і відповість на всі ваші запитання.

   Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я (обов’язково):

   Ваш e-mail (обов’язково):

   Номер телефону:

   Повідомлення

   Прикрепить файл:


   Дивіться також: