Бюджетна, недорога вивіска

Як до Вас звертатись?

Телефон

Бюджетные вывески

Для початку ми вирішили звернутися до словника, щоб бути впевненими що слово «бюджетний» всі розуміють однаково. І так, словник надав нам кілька визначень цього слова, одне з них бюджетний – це, той що має помірну, низьку ціну, недорогий. Саме про такий вид, як недорога вивіска ми і поговоримо в цій статті.

Чому замовники взагалі вдаються до варіанту бюджетної вивіски? І правда, адже яскраві, привабливі світлові вивіски набагато краще притягують увагу. Найчастіше бюджетний варіант вивісок вибирають або держустанови, у яких просто в тому ж бюджеті не закладені витрати на дорогу вивіску, або новостворені фірми з обмеженим бюджетом і страхом ризикувати.

Зупинимося трохи детальніше на цих видах. З державними структурами все більш-менш зрозуміло. Їм виділяють обмежені кошти, так що доводиться якось викручуватися. В такому випадку є кілька простих варіантів вивісок, які ми б порадили використовувати:

  1. Не світлові вивіски або букви.

ploskie-bukvy

  1. Вивіски з підсвічуванням прожекторами.

reklamnye-ploskie-bukvy

У першому випадку вивіски не світлові, тому зможуть привернути увагу тільки в денний час, але більшості держустанов немає необхідності працювати в нічний час. Практично всі державні установи не є комерційними організаціями і завдання їх вивісок більшою мірою відноситься до позначення, а не до реклами. У другому випадку, вивіска з підсвічуванням прожекторами. З усіх можливих варіантів світлових вивісок, цей найекономніший варіант. За ціною вивіска з прожекторами приблизно на 40% дешевше лайтбоксу такого ж розміру.

А тепер поговоримо про те, що ж робити, якщо на яскраву зовнішню рекламу не залишилося коштів. У сучасному бізнесі не можна економити на двох речах – на якості роботи, сервісі, товарах або послугах, які ви надаєте, а також на рекламі та просуванні бізнесу. Якість послуг, що надаються або вашого товару буде запорукою того, що клієнт повернеться саме до вас, до того ж приведе з собою друзів-знайомих. А ось реклама і, в тому числі, вивіска або комплексне оформлення вхідної групи допоможе звернути на вас увагу.

Будь-який маркетолог в першу чергу порекомендує вам виготовити свою вивіску у вигляді саме світлового короба, або світлових букв. Така реклама найбільш ефективна для залучення уваги ваших потенційних клієнтів. Завдяки безлічі варіантів виготовлення, підсвічування і яскравості такі вивіски вигідно відрізняються від своїх більш дешевих побратимів.

Світлова вивіска супермаркета
Світлова вивіска

Вивіска з прожекторами
Вивіска з прожекторами

Але що ж робити, якщо грошей на таку вивіску просто немає? Ми пропонуємо звернутися за допомогою до грамотного дизайну. Не тільки світлові вивіски здатні привернути увагу. Креативні, тематичні вивіски теж відмінно справляються з цим завданням. Для прикладу візьмемо стоматологію, яку на підсвідомому рівні боятися 80% людей. Щоб людина звернулася саме до вас, ви можете зробити вивіску, наприклад у формі мультяшного зуба. Втім, варіантів безліч.

І так, тепер у вас є повна інформація, яка допоможе вирішити, яку ж рекламу замовити. Бюджетна вивіска, особливо при правильному дизайні допоможе вам спочатку. А далі, хто знає? Сучасні тенденції ринку свідчать про те, що для того, щоб утримувати своїх клієнтів і залучити більше нових, потрібна динаміка, зміни і вдосконалення. Пам’ятайте одне, грамотна вивіска це інвестиції, які принесуть додатковий прибуток її господареві. Чи не правильна вивіска це витрати, які ви ніколи не компенсуєте.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: