Як до Вас звертатись?

Телефон

Не світлові фасадні вивіски

Вывески не световые, рекламные планшеты

Надіслати заявку

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

Задайте питання менеджеру

Як до Вас звертатись?

Телефон:

E-mail:


Текст повідомлення:

Узнать цену

Рекламна вивіска – один з найпоширеніших і не дорогих видів зовнішньої реклами. Відноситься до розряду не світлових рекламних виробів. У зовнішній рекламі такі вивіски, при необхідності, підсвічуються металогалогеновими або більш економічними світлодіодними прожекторами.

Наші роботи

дивитись всі роботи...


Дивіться також

Вартість, ціна не світлової вивіски

Увага! Не світлова вивіска – індивідуальний виріб. Її ціна залежить від багатьох параметрів (розмір, спосіб кріплення, нанесення зображення, форми і т.д.).

Щоб дізнатись ціну не світлової вивіски по Вашим параметрам, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

Запит на прорахунок:

Ім’я (обов’язково)

E-mail (обов’язково)

Номер телефона

Повідомлення (характеристики виробу)

Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

Наш сервіс

професійна консультація
консультація
креативний дизайн
креативний дизайн
власне виробництво
власне виробництво
доставка по всій Україні
доставка по Україні

Фасадна вивіска. Вивіска на фасад будівлі

Фасадна вивіска магазину одягу

Як бюджетний варіант часто використовують не світлові фасадні вивіски. Вони можуть бути плоскими або об’ємними, а також їм можна надати будь-яку форму. Такий вид реклами використовується в разі, якщо заклад не планується рекламуватися в нічний час доби. Якщо ж вас цікавить бюджетний варіант, але необхідно підсвічування вночі, можна використовувати таку вивіску в поєднанні з прожекторами.

Інтер’єрна вивіска

Інтер’єрна вивіска

У різних торгових центрах використовують не світлові рекламні вивіски, оскільки освітлення в будівлі вистачає для підсвічування вашої вивіски. Інтер’єрні несвітлові вивіски можна виготовляти будь-якої форми і товщини, для більш ефективного залучення уваги. Такий вид вивісок поєднує в собі зовнішню привабливість і фінансову економію.

Інформаційний планшет

Інформаційний планшет

Не світлові вивіски можуть використовуватися не тільки як основний вид рекламної вивіски, а й як додатковий його елемент. Інформаційний планшет, розміщений всередині торгового залу, магазину, або офісу, допоможе піднести вашим клієнтам перелік ваших товарів або послуг, розповість про ваші акції і просто урізноманітнює інтер’єр в особливому стилі вашої організації.

Технічні характеристики

Матеріал: пластик ПВХ, або композит (АКП)

Зображення: ш/ф друк або аплікація с/к плівкою Oracal 641 серії, УФ друк, плоскорел’єфні літери.

Багетна рамка: профіль Nielsen.

Розміри і вартість, ціна рекламних вивісок, Ви можете дізнатися у наших представників. Якщо Ви хочете зробити індивідуальне замовлення, скористайтеся функцією сайту «Індивідуальне замовлення».

Виготовлення рекламних вивісок (планшетів) і продаж в Києві, Черкасах, Полтаві, Кіровограді та Вінниці. Можна купити, замовити будь-яку фасадну або інтер’єрну несвітлову вивіску. Ціна не світлової вивіски фасадної в Полтаві, Кіровограді, Києві залежить від матеріалу і розмірів.

Залишились питання?

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(7 голосов, в среднем: 5 из 5)

© Цех А, 2013-2019. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс