Вуличний мобільний стенд з об’ємними літерами

Як до Вас звертатись?

Телефон

Мобільний стенд для аграрної компаніі

Деякі аграрні компанії для то, щоб бренд був більш відомим встановлюють біля своїх полів або підприємств великогабаритні наземні конструкції у вигляді об’ємних букв, але наш новий замовник вирішив цю проблему інакше. Для компанії «Хазера Україна» ми виготовили мобільний розбірний стенд з об’ємними літерами. Дану конструкцію планується використовувати на вулиці, при необхідності переміщаючи з місця на місце.

Почнемо з габаритів конструкції. Загальний розмір стенду 1500х3900 мм, з них розмір об’ємних літер – 1000х3670 мм. На нижній частині стенду присутній також слоган компанії з об’ємних літер, його розмір 200х2080 мм. Сам стенд був виготовлений з білих алюмінієвих композитних панелей. Велика літера H виготовлялася з ПВХ 4 мм, а для надання їй світло-оранжевого кольору використовувалася матова плівка 641 серії. Решта букв виготовлялися з того ж матеріалу, але для тонування використовувалася плівка №064, яка надала буквам жовто-зелений колір.

Виготовлення об’ємних букв з ПВХ
Об’ємні літери для мобільного стенду

А тепер поговоримо про особливості конструкції. Верхня частина стенду складається з 4 частин, а нижня з двох. Деякі літери потрапляють на стики, тому для зручності збирання і розбирання вони виготувалися зйомними – це букви z і r, а також хвостик від букви H. Решта букви – закріплені стаціонарно. Таких комплектів літери було виготовлено два, оскільки конструкція планувалася двосторонньої.

Мобільний стенд з об’ємними буквами
Двосторонній стенд для аграрної компанії

Сучасні кур’єрські служби дозволяють доставляти в будь-яку точку України навіть такі габаритні конструкції. Для цього замовлення ми скористалися послугами Нової Пошти. Для того, щоб конструкція не пошкодилась під час цієї та наступних транспортувань, ми виготовили для неї чохол з банера.

Безсумнівно, це було цікаве замовлення, яке поповнив нашу колекцію виробів зовнішньої реклами. Спасибі компанії «Хазера-Україна», за такий захоплюючий досвід, а також команді наших фахівців за успішно виконаний проект.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(14 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: