Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Наземні, об’ємні рекламні літери. Літери із метала, композита (алюмінія)

  Наземные, объемные буквы

  Надіслати заявку

   Ім’я (обов’язково):

   E-mail (обов’язково):

   Номер телефона:

   Повідомлення:

   Задайте питання менеджеру

    Як до Вас звертатись?

    Телефон:

    E-mail:


    Текст повідомлення:

    Узнать цену

    Наземні об’ємні букви з композиту (алюмінієвої композитної панелі) часто використовуються в якості іміджевої реклами аграрними компаніями, автосалонами, ресторанами, готелями і т.д. Логотип компанії, виконаний у вигляді об’ємної конструкції на території підприємства, установи або поруч з полем, служить відмінним орієнтиром для клієнтів, підкреслює імідж підприємства, а також рекламує його. Багато компаній використовують букви з металу для позначення території своїх володінь.

    Не впевнені, яка саме рекламна конструкція Вам потрібна? Ознайомтесь з повним переліком в нашому "Каталозі":

    Наші роботи

    дивитись всі роботи...


    Наш сервіс

    професійна консультація
    консультація
    креативний дизайн
    креативний дизайн
    власне виробництво
    власне виробництво
    доставка по всій Україні
    доставка по Україні

    Вартість, ціна наземних об’ємних літер, символів

    Ціна наземних об’ємних літер, символів залежить від багатьох факторів:

    розмір літер, символів;

    матеріал виготовлення;

    кількість букв, символів, символов;

    вид букв: світлові, не світлові;

    об’єм букв: пласкі, об’ємні.

    Щоб дізнатись точну вартість рекламних наземних букв по Вашим параметрам, а так же отрамити безкоштовну консультацію, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

     Запит на прорахунок:

     Ім’я (обов’язково)

     E-mail (обов’язково)

     Номер телефона

     Повідомлення (характеристики виробу)

     Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

     Перший варіант, як ми вже припускали – літери на території заводу, фабрики чи іншої фірми. Такі букви можна виготовити з композиту чи металу, який буде тонований плівкою, що самоклеїться. Для виготовлення світлових наземних літер, в якості лицьової сторони, буде додатково використовуватись молочний акрил чи литий полікарбонат. Як і в інших окремо стоячих рекламних конструкціях, важливо враховувати, як світлові букви будуть підключатися до мережі, а також, скільки кабелю може знадобитися і як його заховати, щоб не псувати загальний вигляд букв.

     Букви в полі для аграрних компаній

     Також можливий варіант розміщення букв за містом, наприклад в полі. Такий варіант виготовлення об’ємного логотипу компанії часто замовляють аграрні компанії для встановлення біля своїх територій. При проектуванні і монтажі таких наземних букв важливо враховувати, що виріб буде розташовуватися на відкритому просторі, де буде підвладний всім погоднім умовам з чотирьох сторін весь час. З цього випливає, що матеріал, який буде використовуватися повинен бути стійким до таких умов. Тому для наземних букв за межами міста ми рекомендуємо використовувати металевий каркас та розтяжки. Ви можете вибрати колір, в якому будуть виконані об’ємні букви з варіантів, які пропонує виробник.

     Об’ємні літери, логотип на металевому каркасі

     Об’ємні букви у вигляді наземної конструкції зазвичай виглядають не просто стильно, але і помітно. Розташувавши наземні рекламні букви на своїй території, або ж уздовж дороги ви можете бути впевненим, що вони не залишаться непоміченими. Вони будуть служити не тільки орієнтиром, але також виступлять в ролі іміджевої реклами.

     Досить часто до нас звертаються з питанням виготовлення наземних букв з металу. Насправді, коли справа стосується надійності – композит нічим не поступається металу, але при цьому набагато дешевше у виготовленні. В обох випадках для стійкості головну роль грає внутрішній каркас літери, а також бетонний блок у основи літери.

     Щоб замовити наземні об’ємні букви з композиту або ПВХ, зверніться до нашого менеджера за допомогою форми зворотного зв’язку, електронної пошти або ж зателефонувавши нам по телефону. Згідно з вашими побажаннями, менеджер надасть вам кілька варіантів дизайну, а також підкаже який матеріал найкраще підійде для вашого виробу.

     Залишились питання?

      Ім’я (обов’язково):

      E-mail (обов’язково):

      Номер телефона:

      Повідомлення:

      Чат с менеджером

       Ім’я (обов’язково):

       E-mail (обов’язково):

       Номер телефона:

       Повідомлення:

        Як до Вас звертатись?

        Телефон

        © Цех А, 2013-2022. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс!