Навігація в місті – ваша функціональна пам’ятка

Як до Вас звертатись?

Телефон

Городская навигация

Міська навігація - туристичний стендУ нашій країні прийнято давати назву вулицям, нумерувати будинки і квартири. Таким чином, створюється звичайна система навігації. Кожен кооператив прагнути виділитися, прикрасивши свої будинки декоративними табличками. Ми завжди раді допомогти в цьому всім бажаючим.

Але крім цього, існує інший вид системи міської навігації. До нього відноситься система міських покажчиків напрямку, а також інформаційні стенди. Дана система навігації розробляється за індивідуальним макетом для кожного міста. Це може бути стиль модерну, техно, вікторіанський, а також будь-який інший. Така навігація стане не тільки зручним покажчиком напрямків, або дошкою оголошень, вона стане пам’яткою міста, яка легко запам’ятатися як жителям міста, так і його гостям.

Такий проект був успішно реалізований в Черкасах і носить назву «Старе місто». Елементи навігації стали окрасою центральних вулиць міста.

Якщо ви зацікавилися, зв’яжіться з нашими представниками щоб отримати більш детальну інформацію. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання і підкажемо найбільш вигідне рішення.

Також ми пропонуємо замовити виготовлення міської навігації для таких міст Вінницької області: Липовець, Іллінці, Оратів, Теплик, Гайсин, Тростянець, Бершадь.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: