Як до Вас звертатись?

Телефон

Елементи навігації: система навігації, орієнтування в магазині та місті

Элементы навигации, указатели

Надіслати заявку

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

Задайте питання менеджеру

Як до Вас звертатись?

Телефон:

E-mail:


Текст повідомлення:

Узнать цену

Навігація – відноситься до зовнішньої реклами, яка застосовується на вулиці і всередині приміщень. Її метою є інформування про місцезнаходження потрібних об’єктів. Найчастіше елементи навігації виконуються в корпоративному стилі, або ж повністю створюється новий дизайн. До елементів навігації відносять різноманітні підвісні таблички, таблички вказывники, інформаційні планшети і т.д.

Наші роботи

дивитись всі роботи...


Наш сервіс

професійна консультація
консультація
креативний дизайн
креативний дизайн
власне виробництво
власне виробництво
доставка по всій Україні
доставка по Україні

Ціна навігації в магазині, міської навігації

Увага! Елементи навігації – індивідуальні вироби. Ціна залежить від багатьох параметрів (розмір, спосіб кріплення, підсвітки і т.д.).

Щоб дізнатись вартість виробу по Вашим параметрам, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

Запит на прорахунок:

Ім’я (обов’язково)

E-mail (обов’язково)

Номер телефона

Повідомлення (характеристики виробу)

Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

Види навігації

Елементи навігації в магазині

Система навігації в магазині

Навігація по магазину – відноситься на увазі зовнішньої реклами, який застосовується всередині приміщення. Його метою є інформування відвідувачів магазину про місцезнаходження потрібних їм відділів. Найчастіше навігація в магазинах виповнюється в корпоративному стилі даного магазину (якщо такий є), або ж повністю створюється новий дизайн.

Навігація по магазину – виготовляється з пластика ПВХ або композиту. За допомогою фрезерного верстата заданої матеріалу надається необхідна форма. Потім на поверхню планшета наноситься зображення. Зображення може наноситися у вигляді аплікації або повнокольорового друку.

Елементи міської навігації

Система городской навигации: указатели направлений

Міська навігація – оригінальний вид зовнішньої реклами, який з успіхом був застосований в місті Черкаси. Проект носить назву «Старе Місто». У нього входять інформаційні покажчики розташовані біля історичних будівель міста, а також покажчик напрямків, розташований в центрі міста. Покажчики служать не тільки інформаційної складової міста, а й естетичним прикрасою.

Як матеріали виготовлення інформаційного покажчика напрямів використовується чавунна лита основа і інші чавунні елементи, труба в якості несучої стійки, планшети з чорного металу, плоскорел’єфні елементи з поліуретану (ПВХ) і чорного металу з покриттям «під золото». Використовується порошкова фарба з елементами золота, а також лазерна різка металу.

Розміри і вартість, ціна елементів навігації ви можете дізнатися у наших представників. Якщо Ви хочете зробити індивідуальне замовлення, скористайтеся функцією сайту «Індивідуальне замовлення».

Вартість, ціна елементів навігації в Києві, Черкасах, Кіровограді залежить від конфігурації виробу. Купити, замовити навігацію по місту в Вінниці, Полтаві індивідуальних розмірів.

Залишились питання?

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(8 голосов, в среднем: 5 из 5)

Дивіться також:

© Цех А, 2013-2021. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс