Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Елементи навігації: система навігації, орієнтування в магазині та місті

  Элементы навигации, указатели

  Надіслати заявку

   Ім’я (обов’язково):

   E-mail (обов’язково):

   Номер телефона:

   Повідомлення:

   Задайте питання менеджеру

    Як до Вас звертатись?

    Телефон:

    E-mail:


    Текст повідомлення:

    Узнать цену

    Навігація – відноситься до зовнішньої реклами, яка застосовується на вулиці і всередині приміщень. Її метою є інформування про місцезнаходження потрібних об’єктів. Найчастіше елементи навігації виконуються в корпоративному стилі, або ж повністю створюється новий дизайн. До елементів навігації відносять різноманітні підвісні таблички, таблички вказывники, інформаційні планшети і т.д.

    Наші роботи

    дивитись всі роботи...


    Наш сервіс

    професійна консультація
    консультація
    креативний дизайн
    креативний дизайн
    власне виробництво
    власне виробництво
    доставка по всій Україні
    доставка по Україні

    Ціна навігації в магазині, міської навігації

    Увага! Елементи навігації – індивідуальні вироби. Ціна залежить від багатьох параметрів (розмір, спосіб кріплення, підсвітки і т.д.).

    Щоб дізнатись вартість виробу по Вашим параметрам, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

     Запит на прорахунок:

     Ім’я (обов’язково)

     E-mail (обов’язково)

     Номер телефона

     Повідомлення (характеристики виробу)

     Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

     Види навігації

     Елементи навігації в магазині

     Система навігації в магазині

     Навігація по магазину – відноситься на увазі зовнішньої реклами, який застосовується всередині приміщення. Його метою є інформування відвідувачів магазину про місцезнаходження потрібних їм відділів. Найчастіше навігація в магазинах виповнюється в корпоративному стилі даного магазину (якщо такий є), або ж повністю створюється новий дизайн.

     Навігація по магазину – виготовляється з пластика ПВХ або композиту. За допомогою фрезерного верстата заданої матеріалу надається необхідна форма. Потім на поверхню планшета наноситься зображення. Зображення може наноситися у вигляді аплікації або повнокольорового друку.

     Елементи міської навігації

     Система городской навигации: указатели направлений

     Міська навігація – оригінальний вид зовнішньої реклами, який з успіхом був застосований в місті Черкаси. Проект носить назву «Старе Місто». У нього входять інформаційні покажчики розташовані біля історичних будівель міста, а також покажчик напрямків, розташований в центрі міста. Покажчики служать не тільки інформаційної складової міста, а й естетичним прикрасою.

     Як матеріали виготовлення інформаційного покажчика напрямів використовується чавунна лита основа і інші чавунні елементи, труба в якості несучої стійки, планшети з чорного металу, плоскорел’єфні елементи з поліуретану (ПВХ) і чорного металу з покриттям «під золото». Використовується порошкова фарба з елементами золота, а також лазерна різка металу.

     Розміри і вартість, ціна елементів навігації ви можете дізнатися у наших представників. Якщо Ви хочете зробити індивідуальне замовлення, скористайтеся функцією сайту «Індивідуальне замовлення».

     Вартість, ціна елементів навігації в Києві, Черкасах, Кіровограді залежить від конфігурації виробу. Купити, замовити навігацію по місту в Вінниці, Полтаві індивідуальних розмірів.

     Залишились питання?

      Ім’я (обов’язково):

      E-mail (обов’язково):

      Номер телефона:

      Повідомлення:

      Дивіться також:

      Чат с менеджером

       Ім’я (обов’язково):

       E-mail (обов’язково):

       Номер телефона:

       Повідомлення:

        Як до Вас звертатись?

        Телефон

        © Цех А, 2013-2022. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс!