Ростова фігура з кишенею на міжнародну виставку Rex 2015

Як до Вас звертатись?

Телефон

Фигура

Розбірна ростова фігураНапередодні щорічної міжнародної рекламної виставки Rex 2015 наші партнери звернулася до нас із замовленням на виготовлення ростової фігури для презентації їх програмного забезпечення.

Нам був наданий макет корпоративного персонажа, який повинен був стати повноцінним представником компанії. Параметри ростової фігури – 1800 * 500 мм, з об’ємною кишенею А4 формату для презентаційного матеріалу. Для зручності транспортування, наші партнери попросили зробити фігуру розбірний.

Технічні характеристики ростової фігуриЛицьова панель ростової фігури була виконана з ПВХ 6 мм з нанесенням повноколірного друку на окремі елементи – корпус, ноги, рука. В якості каркаса для фігури використовували хромовані труби діаметром 25 мм. На місці стику труб використовували систему «Джокер» R-17. Щоб прикріпити фігуру до каркаса використовували куточки з ПВХ.

Оскільки ростова фігура повинна була стояти на виставці, в якості основи використовували ламінований ДСП 16 мм. До основи каркас з труб кріпитися за допомогою фланця – система «Джокер» R-11. Таким чином, стало можливим використання ростової фігури як підлогової конструкції.

Об’ємна кишеня ростової фігуриОб’ємна кишеня для поліграфічної продукції зробили з ПВХ. Його розмістили між знімною рукою і корпусом ростової фігури. На лицьову частину кишені був наклеєний повнокольоровий друк з логотипом фірми.

На виставці фігура привернула увагу багатьох учасників, тим самим виконавши свою основну функцію. Ми вдячні нашим партнерам за цікаве і незвичайне замовлення. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Ростова фігура з об’ємною кишенею Ростова фігура корпоративного персонажа з об’ємною кишенею

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: