Оформлення салону краси – оформлення фасаду, розробка логотипу, розробка дизайну інтер’єру

Як до Вас звертатись?

Телефон

Комплексне оформлення салону краси

Комплексне оформлення вхідної групи салона краси

Як то кажуть – Краса врятує світ, і ряди салонів для підготовки армії поповнив ще один наш замовник. Сімейна пара, власники beauty house Divili у Черкасах, звернулися до нас для комплексного оформлення салону краси. В ряд послуг, наданих нашою компанією, входило:

Повнокольоровий друк на ролетах

Роботи по внутрішньому оформленню ще ведуться, тому поки зупинимося тільки на зовнішньому оформленні і інтер’єрній вивісці. Неважливо, з якого боку ви будете підходити до салону, ви не помилитеся, адже з боків його прикрашають ролети, оформлені друком на клейовій плівці, на яких розміщений список послуг, що надаються косметичним кабінетом, а також логотип фірми. Фасад будівлі прикрашає фриз з композиту з буквами на проріз, які в нічний час світяться приємним, м’яким світлом.

Виготовлення світлової панелі, акрилайта для салону краси

Для оформлення інтер’єру було вирішено використовувати такий вид світловий панелі, як акрилайт. Своєю витонченістю, даний вид візуального знака, як ніхто інший підійде для створення іміджу салону краси. Оскільки акрилайт Divili великого розміру – 1185х600 мм, то його необхідно підсвічувати з обох торців, щоб отримати ідеальне зображення.

До відкриття залишилося не так багато часу, ще буквально кілька штрихів, і черкащани зможуть на собі відчути якість послуг beauty house Divili. Ми ж в свою чергу бажаємо нашим замовникам успіху і побільше клієнтів, і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: