Ваш стиль та імідж зі стелою. Рекламні, інформаційні стели

Як до Вас звертатись?

Телефон

Fast Company is the world's leading progressive business media brand, with a unique editorial focus on innovation in technology, ethonomics (ethical economics), leadership, and design.

Рекламна стела, пілон автоцентраРекламний пілон, стела один з найяскравіших і презентабельних видів зовнішньої реклами. Його застосовують як розпізнавальний знак різноманітні підприємства, а також міська влада. Ви бачили стели, які стоять уздовж дорого поруч з ресторанами, СТО, заправками або готелями, стели біля банків або автосалонів, а також стели при в’їзді в місто. Всі вони барвисті, помітні і привертають нашу увагу.

У нашій практиці з’явився випадок, коли стелу використовували як дошки пошани. Це дивовижне поєднання відмінно підійшло для вираження подяки своїм співробітникам. Така похвала назавжди запам’ятається, а також додасть сил та наснаги для подальшої роботи. З іншого боку, це відмінна реклама для самого підприємства. Висловлюючи подяку своїм співробітникам, фірма розповідає всім про професіоналів, що працюють у них, а відповідно про якість надаваних ними товарів і послуг.

При виготовленні рекламних стел єдиною перепоною є фантазія і фінанси, але ми допоможемо подолати і те, і інше. Ми створимо ефектну конструкцію за прийнятну ціну.

Якщо ви зацікавилися, звяжіться з нашими представниками щоб отримати більш детальну інформацію. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання і підкажемо найбільш вигідне рішення.

Також ми пропонуємо замовити виготовлення функціональних стел в таких містах Вінницької області: Липовець, Іллінці, Оратів, Теплик, Гайсин, Тростянець, Бершадь.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: