Дозвіл на зовнішню рекламу (вивіску) в Черкасах, Україні

Як до Вас звертатись?

Телефон

Дозвіл, узгодження вивіски, зовнішньої реклами в Україні

Про що треба подумати перш ніж планувати розташування тієї або іншої конструкції в міській смузі? Передусім, уточнити відповідність адреси монтажу і типу рекламної вивіски нормативно-правовій базі, прийнятій в цьому місті.

Зараз мова піде про особливості розміщення зовнішньої реклами в м. Черкаси. Хочу підкреслити, що саме ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ, а не інформаційних вивісок, оскільки їх розміщення регламентується абсолютно іншим документом (розглянемо нижче в статті). Отже, які основні закони регулюю розміщення рекламних конструкцій в м. Черкаси? Це Закон України “Про рекламу”, Типові правила розміщення зовнішньої реклами і Порядок розміщення зовнішньої реклами в м. Черкаси, затверджені Черкаською міською радою.

Що основне треба знати

По-перше, уся зовнішня реклама, що розміщується в місті, може бути встановлена тільки після оформлення Дозволу встановленого зразка.

По-друге, заявка на розміщення зовнішньої реклами з пакетом супровідної документації передається замовником через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

По-третє, в місті існує ряд обмежень по формам, типам і розмірам встановлюваних конструкцій, які залежать від зони міста.

По-четверте, на рівні міськради прийнята Типова збірка рекламних конструкцій, яка визначає рекомендовані конструкції за формою, розмірами і типами. Дуже б радив звернути на це увагу при проектуванні конструкцій.

Коли отримано Дозвіл, знак може бути встановлений. Після його монтажу необхідно надати фотографії з розташованою конструкцією в 2-х екземплярах для вклейки їх в Дозвіл і остаточній реєстрації Робочим органом при Міськархітектурі.

Тепер що до інформаційних вивісок, що розміщуються в м. Черкаси.

Документ, що регламентує їх розміщення, це Порядок розміщення вивісок на території м. Черкаси.

Тут процедура наступна.

  1. Замовник оформляє пакет документів, куди входить ескіз з конструктивним рішенням, фотографія місця монтажу і фотофіксація з розташованою вивіскою (фотомонтаж).
  2. Пакет документів передається в СНАП для узгодження вивіски з Міськархітектурою.
  3. Проект підписується (чи не підписується) головним архітектором міста. Якщо він не узгоджується, то замовникові дають рекомендації і час для внесення змін до проекту.
  4. Підписаний головним архітектором міста Проект розміщення вивіски є основою для її монтажу за вказаною адресою.

Вимоги для реєстрації вивіски

Важливо: Згідно з Типовими правилами розміщення реклами до категорії вивіски не може відноситься конструкція з площею інформаційної частини більше 3 м.кв. Якщо площа інформаційної вивіски більше 3 м.кв., то вона автоматично вважатиметься рекламою і підлягає узгодженню за процедурою отримання Дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: