Чому зовнішня реклама ефективна?

Як до Вас звертатись?

Телефон

Эффективность наружной рекламы

Головний відповідь – тому, що у нас є очі. І, за приблизними підрахунками, близько 80% жителів Землі схильні сприймати їх як основне джерело інформації. Нам властиво запам’ятовувати все яскраве, помітне і використовувати його як орієнтир. Ідеальні візуальні знаки і повинна стати таким місцем, у якого зустрічаються, розлучаються і визначають відстань в місті або торговому центрі.

Хороша зовнішня реклама:

  • Інформативна. Завдяки їй ваш потенційний клієнт дізнається, що ви існуєте, що робите і де вас знайти.
  • Лаконічна. Формат спонукає вас бути максимально зрозумілим і змістовним. Ви поважаєте увагу клієнта – і, повірте, він вам за це вдячний.
  • Загальнодоступна. Для розшифровки інформації вашої цільової аудиторії не потрібні ніякі додаткові пристрої. Їй не може перешкодити ні відсутність Wi-Fi, ні якість радіо-сигналу, ні відсутність пульта ТВ.
  • Повторювана. Люди схильні до звичних маршрутах. І, ставши частиною одного з них, ваша назва або послання буде супроводжувати ваших клієнтів тижнями і місяцями, стаючи все більш звично і стане легше упізнаватися.
  • І наостанок, невідключна. Ваш потенційний клієнт змушений дізнатися про вас. Вивіску не можна «закрити», як вкладку, «пропустити» можна сам автобус, але не послання на ньому, а «перемкнути» хіба що саме увага, але ніяк не ваш плакат.
Об’ємні букви - зовнішня реклама аграрної компанії
Світлова фасадна вивіска з об’ємними літерами - зовнішня реклама ресторану
Світлова вивіска - зовнішня реклама ресторану

Так що залишайтеся в пам’яті і викликайте звикання. І ми зможемо вам в цьому допомогти.

І останнє…

У професіоналів, що займаються рекламою, завжди йде суперечка на тему що ефективніше працює на споживача – реклама на радіо, телебачення, поліграфія, зовнішня реклама, реклама в Інтернеті. Звичайно, тут флагманами на перший погляд є телебачення та Інтернет. Але все ж візуальні знаки індивідуальні. Перш за все саме їх поняття включає в себе візуальні засоби сприйняття – вивіски, плакати на щитах, реклама на вітринах, реклама на бортах громадського транспорту.

Світлова вивіска з врізними буквами - зовнішня реклама учбового закладу
Світлова вивіска з об’ємними буквами - зовнішня реклама ресторану
Світловая вивіска - зовнішня реклама ювелірного салону

Зовнішня реклама охоплює різні групи цільової аудиторії. Це можуть бути і пенсіонери, і працюючі люди, і студенти. Прямо скажемо пенсіонери не часті відвідувачі сайтів в Інтернеті. А тут йде пряма дія на цю категорію.

Особливістю її є часта повторюваність впливу. Реклама працює не один день і відбувається процес запам’ятовування продукту.

І ще, у зовнішньої реклами є можливість впливу на підсвідомість людини методом барвистого сюжету, що запам’ятовується. За рахунок цього йде залучення додаткової уваги.

Так що думка, з приводу того, який вид реклами більш ефективний, досить суб’єктивна і є індивідуальною для кожної людини.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: