Виготовлення об’ємних наземних букв з підсвічуванням світлодіодними прожекторами для компанії Ерідон Тех

Як до Вас звертатись?

Телефон

Виготовлення наземних об’ємних літер з підсвіченням світлодіодними прожекторами

Виготовлення об’ємних літер із композитної алюмінієвої панелі

Зовнішня реклама часто застосовується не тільки для інформування та навігації клієнтів, але в якості інструменту для просування бренду. Все частіше великі компанії замовляють наземні об’ємні букви в якості інформаційної стели. Їх встановлюють біля підприємства, або ж на території, що належить організації. Днями ми закінчили виготовлення і монтаж таких рекламних символів для Ерідон Тех – компанії, що займається продажем сільськогосподарської техніки.

Загальний розмір об’ємних літер та логотипу 11890х3440 мм. Назмені букви виготовлялися з чорного матового композиту, а окантовка зроблена з Oracal 751 серії, яка відмінно підходить для використання на вулиці, оскільки стійка до будь-яких погодних умов. Розмір напису «Ерідон» 8800х1500 мм, за допомогою металевого каркаса букви розташовані на відриві від землі, на висоті 1200 мм.

Об’ємні наземні літери з логотипом компанії - виготовлення і монтаж

Логотип компанії (2700х3440 мм) виготовленні з чорного композиту, фон був надрукований на плівці за допомогою УФ друку. Зображення на нього нанесено декількома способами – крапля виготовлена з АКП і тонована за допомогою аплікації плівкою Oracal 751 серії; V подібний знак зроблений з алюмінієвих композитних панелей, зображення на які наносилася за допомогою УФ друку на композиті. УФ друк більш стійкий до впливу ультрафіолету, що робить більш довговічним.

Для того щоб наземні об’ємні літери було добре видно в будь-який час доби, в якості підсвічування виробу ми використовували світлодіодні прожектори. 8 прожекторів рівномірно розподілені по всій довжині знаку для рівномірного засвічення.

Об’ємні наземні світлові літери - підсвітка світлодіодними прожекторами

Завжди приємно виконувати такі великі і цікаві замовлення. Спасибі Ерідон Тех за виявлену довіру і цікавий досвід. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю. Якщо ви хочете замовити об’ємні наземні літери з композиту для свого підприємства, звертайтеся до нас прямо зараз. Наша команда фахівців створить для вас яскравий індивідуальний дизайн, розповість про переваги матеріалів, а також прорахує вартість наземних об’ємних літер.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: