Зовнішня реклама, вивіска для туристичних фірм, турагенцій, туроператорів

Як до Вас звертатись?

Телефон

Зовнішня реклама для туристичної агенції, турфірми, туроператора

Лайтбокс, світлова вивіска для туристичної агенції, оператора

Напевно не знайдеться людини, яка б не чекала з нетерпінням на довгоочікувану відпустку. Обирати підходящий тур, або порадити незабутній курорт вам може фахівець туристичної фірми. Але для того, щоб потенційний клієнт зміг дізнатися про ту чи іншу туристичну фірму, знайти її, а також серед конкурентів віддати перевагу саме їй, необхідно правильно підібрати зовнішню рекламу. Як і з вибором місця відпочинку, в цьому питанні найкраще звернутися до професіоналів. Саме вони зможуть підказати які вироби підійдуть саме вам, підберуть грамотний і привабливий дизайн, а також виготовлять якісну і довговічну рекламу.

Для більшості пересічних рекламна вивіска – це будь-який візуальний знак, розташований над або поряд з входом в організацію. Насправді, існує величезна кількість варіацій і технологій виготовлення даного знака, тому, щоб отримати саме ту вивіску на яку розраховували, ми підготували невеликий перелік виробів, які, як нам здається, підійдуть туристичному агентству.

Світлова вивіска для туристичного агентства

В даному розділі ми робимо акцент саме на світлові вивіски, оскільки вони більш ефективні в залученні клієнтів, але ви можете замовити схожі не світловий варіант. І так, серед світових вивісок, як фасадних, так і інтер’єрних, найчастіше зустрічаються такі технології виготовлення:

 • Лайтбокс для туристичної фірми. Даний світловий короб характеризується тим, що рекламна сторона і зображенням повністю підсвічена зсередини світлодіодами. Даний метод підсвічування використовується в усіх світлових виробах, що виготовляються нашою фірмою.
 • Світловий короб з буквами на проріз. Виступає як самостійний візуальний знак, так і в поєднанні з іншими накладними елементами. Характеризується тим, що рекламна інформація наноситися методом вирізання її в композитних панелях, а потім на задній частині матеріалу кріпитися молочний або кольоровий акрил.
 • Світлова вивіска з врізними буквами. Використовується як самостійний вид зовнішньої реклами, або в поєднанні з буквами на проріз. У цьому варіанті виготовлення в комірки в коробі з композиту врізають псевдоб’емние літери. Вони можуть бути засвічені повністю, тільки лицьова панель, або методом інкрустації.
 • Рекламна вивіска з об’ємними літерами. На відміну від попередніх варіантів, букви кріпляться безпосередньо до композитного короба, а не до вирізаних в ньому елементів. Тут можна зустріти різні варіанти підсвічування – внутрішня, контражур, інкрустація.

Ми розуміємо, що людині не зв’язаній з роботою в зовнішній рекламі, складно розібратися у відмінностях між цими виробами, тому ми пропонуємо звернутися до нашого фахівця для більш широкої консультації. А ми тим часом розглянемо, які ще варіанти вивісок ви можете розглянути.

 1. Об’ємні букви для туристичної фірми. Даний знак відрізняється від перерахованих вище варіантів окремими елементами, з яких він виготовляється. Така зовнішня реклама дозволяє створювати різноманітні креативні дизайни, підбирати найоптимальніші шрифти і їх комбінації, і, звичайно ж, ефективно привертати увагу до своєї організації.
 2. Панель-кронштейн. Додатковий візуальний знак, який встановлюється біля входу, або ж на торці будинку. Завдяки своїй конструкції, у такому виробі можна використовувати дві, три і більше рекламних площин для розміщення інформації, що значно збільшує обхват потенційних клієнтів.
 3. Дахові установки для туристичних операторів. Самий великогабаритний варіант виготовлення вивісок. Він символізує успішність і надійність підприємства, оскільки такий візуальний знак може дозволити собі не кожен. Не дивлячись на високу вартість, він повністю окупає себе, залучаючи до вас велику кількість клієнтів.
 4. Акрилайт, світлова панель, прозора інтер’єрна вивіска

 5. Акрилайт. Даний вид виробів застосовується тільки всередині приміщення, що не заважає йому потрапляти під категорію «вивіски». Дана світлова панель може бути витонченим доповненням вашої зовнішньої вивіски, або служити самостійною рекламою, якщо ваш офіс розташований в офісному центрі.

Як видно тільки з цих коротких заміток, варіантів вивісок в зовнішній рекламі велика кількість. Тому, щоб зробити правильний вибір, ми наполегливо рекомендуємо звернутися в професійне рекламне агентство.

Крім вивісок, зовнішня реклама налічує в собі безліч додаткових способів залучення клієнтів. Деякі з них розраховані на допомогу в навігації, а деякі покликання інформувати ваших клієнтів.

Стели, ростові фігури, навігаційні таблички для туристичних компаній

Ростова фігура дівчини з показчиком (стрілкою) для офіса компанії туроператора

Перш, ніж інформувати клієнтів про будь-що, необхідно допомогти їм вас знайти, тому в першу чергу ми поговоримо про навігаційні знаки, до них відносяться стели, ростові фігури, штендери і різноманітні вказівники у вигляді табличок на опорі. Їх можна розміщувати як в безпосередній близькості до рекламованого об’єкту, так і на певному віддаленні від нього. Серед великої кількості конкурентів на ринку, даний виріб може зіграти вирішальну роль у виборі потенційного споживача ваших послуг. Залежно від вашого бюджету, ви можете вибрати один із запропонованих варіантів, або ж замовити кілька навігаційних знаків.

Інформаційні таблички, стенди, стійки під поліграфію

Стенд під поліграфію для туристичної агенції

Допомогти знайти потрібний кабінет, дізнатися графік роботи, надати додаткову інформацію у вигляді буклетів, брошур і прайсів можна за допомогою інформаційної реклами. Таблички «Графік роботи», стенд «Куточок покупця», буклетниця – малий список допоміжних візуальних знаків, які ви можете замовити в нашому рекламному агентстві. Вони допоможуть налагодити комунікацію з клієнтом, піднести їм максимальну кількість інформації в короткі терміни, а також, підвищуючи комфорт відвідувачів, підвищать імідж вашої організації в їхніх очах.

Замовити зовнішню рекламу для туристичних компаній в Києві, Черкасах, Кропивницького (Кіровограді) та інших містах України можна через наш сайт, а також будь-яким іншим зручним для вас способом.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(11 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: