Зовнішня реклама, вивіска для банку, фінансових установ

Як до Вас звертатись?

Телефон

Зовнішня реклама для банка, фінансової установи

Зовнішня реклама – це не тільки спосіб залучити клієнта в свій банк, або іншу фінансову установу – це спосіб підкреслити імідж компанії. Для кожного банку створюється власний візуальний образ, який робить його відомим. Оскільки будь-які фінансові установи асоціюються з укладенням ділових угод, дизайн як зовнішнього, так і внутрішнього оформлення повинен бути ідеально продуманий, щоб викликати довіру, а також створювати комфортну атмосферу.

На даний момент існує велика кількість візуальних знаків і зовнішньої реклами, яка допомагає інформувати існуючих і потенційних клієнтів, допомагає людям знайти потрібне відділення або офіс, а також ідентифікувати вас серед інших фірм, магазинів і організацій. Зараз ми хочемо звернути вашу увагу безпосередньо на візуальні знаки, вірніше їх найпоширеніші види, які можуть допомогти вам в зовнішньому і інтер’єрному оформленні нового відділення банку, або будь-якої іншої фінансової установи.

Світлові вивіски, лайтбокси, рекламні букви

Фасадна світлова вивіска для банка

Світлові вивіски, лайтбокси, рекламні букви. Цей візуальний знак носить інформаційний і навігаційний характер. З його допомогою клієнтів сповіщають про місце розташування вашого банку або установи. Вони можуть бути різної форми і розміру, але потрібно не забувати про правильний дизайн, щоб перехожий не переплутав вас з баром, через занадто яскравий дизайн.

Оформлення інтер’єру банку, фінансових установ

Оформлення інтер’єра банку

Оформлення інтер’єру банку, фінансових установ. Як вже говорилося, вашому клієнтові повинно бути комфортно у вас, тому такій важливій деталі, як оформлення інтер’єру, потрібно приділити не менше уваги. Правильно підібрані кольори, елементи інтер’єру – такі, як картини, світильники, меблі і т.д., можуть створити більш довірчу атмосферу, яка сприятиме укладанню угод.

Інформаційні стенди для відділення банку

Информационный стенд для банка

Інформаційні стенди для відділення банку. Даний вид реклами, буде корисним не тільки для ваших клієнтів, але і для вас. На такому стенді можна розмістити всю інформацію, яка може зацікавити ваших клієнтів, поки вони чекають своєї черги, а також книгу відгуків і пропозицій, яка допоможе налагодити контакт з відвідувачами. Також в категорію стендів можна віднести обмін валют, його виготовляють з можливість зміни інформації, для зручності зміни курсу.

Ростова фігура для банку

Ростова фігура, боді стенд, жилон корпоративного персонажу

Ростова фігура для банку. За допомогою ростової фігури, ви можете залучити клієнтів з вулиці, або ж роздати їм рекламні матеріали всередині приміщення. Розташована поруч з входом ростова фігура не зможе не привернути увагу. Ви можете вибрати будь-яку форму, або навіть створити свого власного корпоративного персонажа, який буде працювати на вас без відпустки і вихідних.

Акрилайт для відділення банку, фінансової організації

Настінний акрилайт, світлова панель з мапою України

Акрилайт для відділення банку, фінансової організації. Цей вид візуального знака, завдяки різноманітності конструкцій, може застосовуватися в якості світлової вивіски, консольного знаку, підвісної таблички на дверях, і безлічі інших варіантів виконання. Акрілайти – тонкі, витончені, відмінно виглядають в будь-якому інтер’єрі.

Таблички для банку

Табличка - графік роботи банку

Таблички для банку. Це дуже різноманітний вид зовнішньої реклами. Їх можна використовувати як офісні на дверях кабінетів, як режим роботи на вході, як підвісний таблички «Відкрито / Закрито», настільні таблички «Технічна перерва», та інше. Крім варіантів використання, таблички можуть відрізнятися технологією виготовлення, формою, а також матеріалом, з якого вони виробляються.

Ви можете використовувати окремі види візуальних знаків, або ж їх комплекс (що буде більш ефективно). При відкритті нового відділення вже існуючого банку, ми виготовляємо всі елементи зовнішнього і внутрішнього оформлення згідно вашого брендбуку, при відкритті ж нової організації, наші фахівці готові розробити для вас оригінальний, креативний, а головне, доречний дизайн візуальних знаків і оформлення інтер’єру.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(11 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: