Індивідуальний дизайн в зовнішній рекламі!

Як до Вас звертатись?

Телефон

Fast Company is the world's leading progressive business media brand, with a unique editorial focus on innovation in technology, ethonomics (ethical economics), leadership, and design.

Дизайн – це творчий процес та результат художньо-технічного проектування промислових виробів. Кінцевий результат дизайну повинен враховувати всі аспекти, насамперед конструктивність, функціональність, комфортність виробництва і експлуатації, монтажу та демонтажу і т. п.

Дизайн в зовнішній рекламі – це один з найважливіших моментів, який змушує Вашу рекламу працювати.

Дизайн зовнішньої реклами

При розробці дизайну зовнішньої реклами, потрібно обов’язково враховувати наступні аспекти:

1.Стиль. Стиль в зовнішній рекламі – це прояв індивідуальності Вашої торгової марки або в цілому продукту (одяг, послуги, продукти харчування тощо). Від Вашого стилю залежить, хто буде Вашим покупцем. Правильно підібраний стиль допоможе «вирвати» рекламу з натовпу та привернути увагу саме Вашого потенційного клієнта. Стиль в зовнішній рекламі так само диктує, на кого розрахований товар або послуги (на дітей, студентів, вагітних, на домогосподарок, чоловіків або жінок, багатих чи бідних тощо).

Розробка дизайну реклами

2. Впізнаваність. Впізнаваність – це благо, до якого потрібно прагнути будь-якому підприємству. Впізнаваність – це крок до популярності! Де які компанії йдуть на чорний піар, негативну або відверту рекламу, заради того, щоб їх впізнаваність зросла. В зовнішній рекламі, впізнаваність забезпечить увагою всіх клієнтів, які хоч раз зверталися до Вас. Тому, при розробці дизайну зовнішньої реклами, потрібно враховувати правильне (помітне і читабельне) розташування логотипу, слогану, фірмового героя або фірмового елемента, що допоможе зробити Вашу рекламу легкою на сприйняття і згодом впізнаваною.

Дизайн реклами на асфальті

3. Виділення. Виділення – це акцентування уваги клієнта саме на Вашій рекламі. Акцентувати увагу на зовнішній рекламі за допомогою дизайну можна багатьма способами. Наприклад: за допомогою форми рекламоносія або нестандартного рішення (дизайн вивіски цікавої і незвичайної форми, буде в більш вигідному становищі, ніж інші прямокутні вивіски); за допомогою розміру (чим більше, тим помітніше); за допомогою підсвічування або світлодіодних кластерів, неону, флеш лампи (світлові ефекти, динамічна реклама і спалахи завжди привертають увагу будь-якого перехожого або проїжджаючого); за допомогою кольору, яскравості і контрастності (на тлі однотонних і сірих будівель, така реклама завжди буде помітна) і т. п.

Дизайн реклами на автобусній зупинці
Дизайн реклами на пішохідному переході
Дизайн реклами на транспорті
Дизайн рекламних стендів
Дизайн рекламного панно, брандмауера

4. Функціональність. Функціональність – це зручність у застосуванні і бездоганний зовнішній вигляд, відповідність технологічним стандартам та інноваціям. Функціональність в зовнішній рекламі – це зручний монтаж/демонтаж, це безпека застосування та експлуатації, це оптимальний вибір використовуваного матеріалу виробів та термін гарантії.

Дизайн вхідної групи

Всі вищеперелічені аспекти обов’язково потрібно враховувати при виборі і розробці дизайну будь-якого виробу зовнішньої реклами. Деякі вироби зовнішньої реклами можуть не відповідати перерахованим вище параметрам, що робить рекламу менш продуктивною і менш помітною (витрати на рекламу йдуть, реклама не працює, обсяги продажів падають). Тому, рекомендуємо замовляти ІНДИВІДУАЛЬНИЙ дизайн для досягнення потрібних цілей!

На сайті «Цех-А», крім стандартних рекламних матеріалів і виробів із запропонованого каталогу, Ви можете замовити індивідуальний ДИЗАЙН вхідної групи або дизайн будь-якої зовнішньої реклами, враховуючи всі нюанси. Без сумнівів, Ваша реклама буде у вигіднішому становищі, ніж реклама Ваших конкурентів.

Індивідуальний дизайн – це Ваша неповторність і незалежність!

Розробка дизайну рекламної стели, пілону салону краси
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: