Виготовлення фасадних, інтер’єрних, рекламних світлових вивісок (лайтбоксів)

Як до Вас звертатись?

Телефон

Сео вывески

Виробництво світлових вивісок, коробів для ресторанів, магазинів, банків в Україні (Київ)

Виготовлення світлових вивісокСвітлова вивіска (лайтбокс) – незамінні вид зовнішньої реклами, коли справа стосується залучення уваги відвідувачів. Яскрава, помітна, приваблива світлова панель не залишить байдужою жодного перехожого. Але для того, щоб вашу вивіску помітили, а головне, щоб вона змусила людини до вас зайти необхідно враховувати ряд факторів, про які ми поговоримо нижче.

Умовно рекламні світлові вивіски можна розділити на кілька різних категорій. Спочатку світлові вивіски потрібно розділяти за місцем застосування:

  • Фасадні світлові вивіски. Для того, щоб привернути увагу потенційних клієнтів з вулиці велике значення має використання фасадних світлових вивісок. Ви можете вибрати будь-який дизайн, головне щоб він відповідав тематиці вашого закладу. Однією з важливих характеристик світлових букв, які монтуються на фасаді, є безліч варіантів розмірів. В особливо габаритних фасадних вивісках при виготовленні використовується металевий каркас.
  • Інтер’єрні світлові вивіски. У кожному місті з’являється все більше і більше торгових центрів, в яких розташовані різні торговельні і розважальні точки. Саме в таких центрах застосування інтер’єрних світлових вивісок набувають більшого значення. Інтер’єрні вивіски повинні бути набагато яскравіші і менші, оскільки мають обмежений простір і щільне скупчення конкурентів.

Індивідуальний дизайн лайтбоксу для різних сфер діяльності

Дизайн світлових вивісок має просто величезне значення для правильного оформлення вхідної групи, будь то фасадні або інтер’єрні вивіски. На ринку товарів і послуг існує безліч напрямків, які умовно можна поділити на такі категорії і відповідно світлові вивіски для них:

  1. Світлова вивіска для магазинаСвітлова вивіска для магазину. До цієї категорії належить дуже багато продуктових магазинів і супермаркетів, магазини одягу, побутової техніки та інше, а також торгові центри. Погодьтеся, основна функція світлової вивіски для магазину – залучити і зацікавити клієнта. Дизайн такої вивіски повинен бути яскравим, інформативним, а шрифт зрозумілим і легким для прочитання.
  2. Світлова вивіска для ресторануСвітлова вивіска для ресторану. Насправді в цю категорію можна віднести всі громадські місця розважального характеру (кінотеатри, боулінг, кафе, і т.д.). Вибираючи дизайн світлових вивісок для ресторанів потрібно брати до уваги, що це розважальний заклад і, дивлячись на цю вивіску, у людини повинна з’являтися асоціація з веселощами. Така рекламна вивіска повинна бути динамічною і привабливою, при виборі шрифту можна дозволити собі трохи вольності, але не забувати, що це повинно бути, не тільки красиво, але і читабельно.
  3. Світлова вивіска банкуСвітлова вивіска для банку. Якщо бути точним, то мова піде про світлових вивісках для фінансових і державних установ. Світлові вивіски для банків та інших фінансових організацій істотно відрізняється по стилю від попередніх варіантів. Шрифт, який ви виберете має бути не тільки читається, але і зберігати строгість стилю.

Виготовлення світлових вивісок (лайтбоксів)

Існує безліч варіацій виготовлення світлових вивісок. Вони відрізняються технологіями виготовлення, а також матеріалами, які при цьому використовуються. Будь-яка світлова вивіска складається з декількох частин – лицьова панель, борта, задня панель і підсвічування.

Лицьова панель часто виготовляється з ПВХ, акрилу або композиту. Залежно від обраної технології, зображення може бути нанесено повнокольоровим друком на плівці, або ж за допомогою врізних букв або символів. Борти можуть бути також виклеені з ПВХ, або може бути застосований профіль. Для виготовлення задньої панелі рекомендується використовувати композит, оскільки він відмінно виконує функцію тепловідведення, але при бажанні його можна замінити на ПВХ. Що стосується освітлення, то в сучасному світі все рекламні агентства давно відмовилися від використання люмінесцентних ламп, оскільки, хоча вони і дешевше, але споживають багато електроенергії, що робить експлуатацію вивіски дорожчий. На даний момент для виготовлення лайтбоксів використовуються світлодіоди, вони більш довговічні, а також споживають набагато менше електрики.

Займаючись виробництвом світлових фасадних вивісок в Україні (Києві) протягом багатьох років, ми зібрали велику базу найрізноманітніших світлових коробів, а також набули великого досвіду в підборі якісних матеріалів і розробці грамотного дизайну. Замовити світлову вивіску ви можете дуже просто – зв’яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним для вас способом (телефон, е-мейл, або, скориставшись формою зворотного зв’язку) і він відповість на всі ваші запитання.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: