Виготовлення рекламних стел (пілонів) у Києві та Київській області

Як до Вас звертатись?

Телефон

Fast Company is the world's leading progressive business media brand, with a unique editorial focus on innovation in technology, ethonomics (ethical economics), leadership, and design.

Рекламная стелла, пилон автоцентраРекламна стела (пілон) – це стильно, це привабливо, вона створює імідж підприємству. Її помітно здалеку, вона не дасть проїхати мимо. Встановлена біля дороги стела проінформує і зацікавить можливого клієнта ще до того як він до вас доїде. З її допомогою ви легко донесете потрібну вам інформацію до майбутніх клієнтів.

Стели (пілони) мають великий спектр застосування:

  • Стели при в’їзді в населений пункт. На них розміщують інформацію про сам населеному пункті (назва, герб, схема проїзду і т.д.);
  • Стели для автосалонів з зображення логотипу фірми;
  • Стели при в’їзді на автозаправку – ціна на паливо, машинне масло або інші надаються послуги;
  • Стели для придорожніх ресторанів і розважальних центрів;
  • Стели для бізнес-центрів.

Залежно вашого виду діяльності (чи працюєте ви в нічний час) стела (пілон) може бути світловий і не світлової. Для її підсвічування найчастіше використовуються світлодіоди. Виготовляється стел (пілон) за допомогою каркаса з профільної труби, акрилу, світлорозсіювального пластика, різних накладних елементів. Дизайн стел (пілонів) розробляється індивідуально для кожного замовника, при цьому враховується особливості закладу, місце розташування і, звичайно ж, побажання самого замовника.

Для того щоб замовити стелу в вашому місті звяжіться з нашими представниками. Вони дадуть відповідь на всі ваші питання і проконсультують у всьому, що вас цікавить.

Крім того, ви можете замовити виготовлення стели в інших містах Київської області: Яготин, Переяслав, Кагарлик, Біла Церква, Сквира, Тараща, Ставище, Миронівка, Богуслав, Тетіїв, Бровари, Ірпинь.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: