Виготовлення та монтаж стели і флагштоків для зернозберігаючого підприємства «Капітанівське»

Як до Вас звертатись?

Телефон

Зернохранилище

В арсеналі нашого підприємства з’явилася нова рекламна стела. На цей раз вона монтувалася в поєднанні з прапорами на семиметрових флагштоках. На цих вихідних наша команда монтажників трудилася не покладаючи рук і таки закінчила виконувати це замовлення.

Флагшток, стела підприємства

З нами зв’язалися представники підприємства з проханням виготовити стелу по вже наявному макету. Що ж, нам не вперше так працювати. Так що після прорахунку вартості та залагодження всіх питань ми приступили до роботи. У зв’язку з тим, що терміни виконання були дуже стислими, ми пішли назустріч замовнику, і наші хлопці вийшла працювати у вихідний день.

Ще на виробництві було зроблено виготовлення об’ємних букв. Як матеріал, для їх виготовлення ми використовували нержавіючий метал, який покрили золотистої плівкою. Отримані не світлові букви прикріпили до планшета з композитної панелі синього кольору. На цьому роботи, які можна виконати на виробництві закінчилися. Все інше монтувалось за місцем.

Стела, пілон елеватора

Після прибуття на місце монтажники приступили до установки стели. Для початку вони змонтували каркас з профільної труби. Потім на цей каркас були прикріплені композитні панелі сірого кольору. На отриману основу встановили планшет з буквами, заздалегідь приготований на виробництві. Рекламний пілон готовий. Тепер, крім інформаційної функції, вона є частиною вхідних воріт на підприємство.

Стела, пілон зернозберігаючого підприємства

Останнім штрихом було установка трьох семиметрових флагштоків. Самі флагштоки виготовлені з нержавіючої сталі, так що вони довго прослужать, не боячись погодних умов. На ці флагштоки були вивішені прапори (з флажной сітки), які сповіщають всіх про найменування даного підприємства.

Роботи закінчені. Ми беремося за наступні проекти, які також будуть цікаві і незвичайні. А цей проект навіки залишиться в наших архівах, а ми будемо показувати його як черговий доказ нашого професіоналізму.

Флагшток, стела елеватора

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: