Знайомтеся, ВИРОБНИЦТВО «Цех-А»!

Як до Вас звертатись?

Телефон

Производство

Виробнича база Цех-А

«Цех-А» – це, рекламне агентство повного циклу. Наше підприємство має величезний досвід у виробництві зовнішньої реклами, а так само, завдяки добре оснащеної виробничій базі, виготовляє рекламну продукцію на власному обладнанні. Все це допомагає отримувати на виході якісну продукцію за оптимальною ціною і в найкоротші терміни.

«Цех-А» – це 1200 м. кв. виробничих площ і сім повноцінно-функціональних виробничих дільниць.

1. Технічний відділ – це інженерно-конструкторський підрозділ, який займається підготовкою технічної документації (креслення, схеми і т. д.) і розрахунками вартості рекламних конструкцій, а так само проводить виміри і діагностику місця монтажу вивіски, стели або рекламного стенду. Ця група фахівців перебирає безлічі варіантів виробів, щоб ви отримали найкращий.

2. Склад матеріалів, використовуваних для виробництва рекламних виробів. Завдяки наявності власного складу, істотно економиться час на виробництво і дозволяє оперативно реагувати на запити клієнтів, непотрібно чекати поставку матеріалів, на яку може піти кілька днів. Наш склад містить у собі різні рулонні і листові матеріали, клеї, профілі та інші матеріали, необхідні для створення рекламних конструкцій.

3. Ділянка широкоформатного друку і плоттерної різки. На ділянці широкоформатного друку «Цех-А» швидко і якісно віддрукувати повнокольорову наклейку, постер, банер, або аплікацію для вивіски або стенду. Устаткування ділянки дозволяє наносити зображення як на гнучку (рулонну) поверхню так і на листові матеріали. Завдяки власному обладнанню ми можемо швидко отримувати необхідні для інших рекламних виробів зображення та аплікації, що значно прискорює процес виготовлення рекламних виробів.

4. Фрезерно-гравірувальний ділянка – це порізка та розкрій листового матеріалу (пластик ПВХ, акрил (оргскло), композитна панель, фанера …), 3-D фрезерування (пластик, дерево, МДФ), а так само гравірування зображень на пластику або кольорових металах. За допомогою власного фрезерного верстата ми можемо отримати всі необхідні деталі швидко, а головне якісно, без необхідності пере замовляти або вирізати їх вручну.

5. Оформлювальний (макетний) відділ. Завдання ділянки нанесення (накочення) зображення на рекламну площину, обробка та формовки пластику, виготовлення пластикових об’ємних літер, таблички, вивісок і т. Д. Крім того, фахівці оформлювального ділянки виїжджають для закачування вітрин на об’єкти замовника.

6. Слюсарно-складська ділянка. Ділянка, який займається виготовленням металевих конструкцій і підконструкцій з подальшим фарбуванням. Слюсарі займаються складанням рекламних конструкцій, металевих каркасів і установленням світлодіодів.

Порошкова покраска

Збір і перевірка лайтбокса

7. Монтажна ділянка. наші досвідчені фахівці виїжджають на будь-який об’єкт і проводять якісний монтаж і демонтаж вивісок та рекламних конструкцій на будь-якій висоті, а також облицювання будівель композитними панелями (АКП).

Монтаж вивіски

Установка стели

Монтаж рекламної стели, пілона

Виготовлення об’ємних літер

Співробітники «Цех-А» мають великий досвід у виробництві і монтажі рекламних конструкцій. Тому готові виконати роботу будь-якої складності! Після першого замовлення, Ви відразу переконаєтеся, що маєте справу з справжніми професіоналами!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: