Де замовити вивіску?

Як до Вас звертатись?

Телефон

Де замовити вивіску?

У нас – найочевидніший відповідь на це питання. Але поки не для Вас. Тому далі більш детально розповімо, чому Вам варто звернутися саме до нас.

І так, знайома кожному підприємцю ситуація:

 • відкриття нового магазину;
 • ребрендинг існуючого бізнесу;
 • розширення підприємства, відкриття нових офісів і торгових точок.

У зв’язку з цим у керівника, або маркетолога фірми виникає питання «Де замовити вивіску?». З цим питанням стикаються абсолютно всі. Все частіше в пошуковику можна зустріти запити типу: де замовити вивіску для організації, офісу, салону, магазину, перукарні?

Всі хочуть отримати якісний виріб, як можна дешевше і, бажано, на вчора. Яке рекламне агентство може задовольнити всі Ваші вимоги? Давайте розберемося.

Світлова вивіска будівельної компанії
Комплексне оформлення фасада, вхідної групи супермаркета
Рекламне оформлення фасада магазина одягу

Виробництво зовнішньої реклами

Для початку, у нього має бути власне виробництво. Чому це так важливо? В першу чергу, виробнича база дає можливість знизити собівартість знака, а значить, Ви не переплатите за нього. Для прикладу візьмемо торгівлю, ні для кого не секрет, що дешевше придбати товар у виробника, або його представника, ніж у перекупника. Другою причиною замовляти рекламу безпосередньо у виробника, можна назвати якість. Будь-який виробник легко дасть Вам гарантію на свій виріб, чого не скажеш про посередників.

Надійне рекламне агентство

Наступний критерій, який варто враховувати – це досвід. Рекламне агентство, яке вже не перший рік на ринку, зможе запропонувати Вам більший спектр товарів і послуг. У них до Вас вже були тисячі замовлень, щоб потренуватися у виготовленні рекламних знаків. Напрацьована база перевірених постачальників, також одна з речей, яка приходить з досвідом. Якісний матеріал – це важлива складова гарної реклами. Досвід же дозволять створювати дійсно працюючу рекламу, яка буде гармонійно виглядати на вашому фасаді.

Ціна зовнішньої реклами

Про наступний фактор, що впливає на вибір підрядника, ми вже говорили, пояснюючи важливість власного виробництва, але варто зупинитися на ньому детальніше. Йдеться про ціну. Практично для кожного підприємця це мало не вирішальний фактор. Але чи правильно вибирати виробника тільки по дешевизні? У гонитві за клієнтом, багато рекламістів готові кардинально знизити ціну. Але це робиться не за рахунок прибутку підприємства, а за рахунок технологічних властивостей матеріалів. Навіть якщо спочатку ви заощадите, то пізніше переплатите за ремонт візуального знака. Повертаючись до прикладу з торгівлею, де речі краще – в брендових магазинах, чи на базарі? Це зовсім не означає, що варто зупинити свій вибір на найдорожчому варіанті. В ідеалі знайти агентство, яке зможе надати послуги з розумним співвідношенням ціни і якості.

Терміни виготовлення візуальних знаків

Ще один важливий критерій – час. Найчастіше власники бізнесу так зайняті питаннями оренди, обладнання, асортименту, персоналу та інших нюансів відкриття бізнесу, що про світлову вивіску згадують в самий останній момент. На жаль, виготовити гарний виріб за один день неможливо. Якийсь дрібний підприємець, який працює сам, може Вам таке пообіцяти, але існує ймовірність, що на виході ви отримаєте не самий добротний матеріал.

Після того, як ми визначили основні чинники, що впливають на вибір підрядника по виготовленню світлових коробів, дозвольте коротко розповісти, чому Вам варто замовити вивіску саме у нас:

 1. Власна виробнича база (познайомитися з нею ви можете за посиланням) дає можливість швидко і якісно виготовляти більшість виробів зовнішньої реклами.
 2. Ми займаємося зовнішньою рекламою вже більше 20 років.
 3. Завдяки програмі Bon Sens ми надаємо замовнику правильну ціну, в якій поєднується висока якість матеріалів і робіт, а також ціна за такий виріб. Крім того, наші менеджери надають кілька варіантів прорахунків, щоб Ви вибрали для себе оптимальний.
 4. Найчастіше терміни виготовлення залежать від завантаженості виробництва, термінів доставки матеріалів, а також самих замовників. Наш менеджер завжди зорієнтує Вас не тільки по термінах самого виготовлення, але і дизайну, прорахунку і доставки.

+ Бонус

Крім цього, звернувшись до нас, Ви отримаєте цілу команду фахівців, які будуть працювати над вашим замовленням. Ми завжди готові проконсультувати Вас на кожному етапі проходження замовлення. Будемо раді співпраці!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(7 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: