Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Об’ємні букви для дахової вивіски, установки

  Объемные буквы для накрышной установки

  Надіслати заявку

   Ім’я (обов’язково):

   E-mail (обов’язково):

   Номер телефона:

   Повідомлення:

   Задайте питання менеджеру

    Як до Вас звертатись?

    Телефон:

    E-mail:


    Текст повідомлення:

    Узнать цену

    Об’ємні букви, які будуть використовуватися на даху будівлі, як будь-яка дахова установка, вимагають детального опрацювання конструктивів і грамотного дизайну. Існує кілька основних порад для створення дахової установки у вигляді об’ємних букв, давайте розглянемо їх детально.

    Наші роботи

    дивитись всі роботи...


    Наш сервіс

    професійна консультація
    консультація
    креативний дизайн
    креативний дизайн
    власне виробництво
    власне виробництво
    доставка по всій Україні
    доставка по Україні

    Ціна, вартість об’ємних літер для дахової вивіски

    Увага! Об’ємні літери для дахової вивіски – індивідуальний виріб. Ціна таких літер залежить від багатьох параметрів (розмір, спосіб кріплення, підсвітки і т.д.).

    Щоб дізнатись вартість виробу по Вашим параметрам, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

     Запит на прорахунок:

     Ім’я (обов’язково)

     E-mail (обов’язково)

     Номер телефона

     Повідомлення (характеристики виробу)

     Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

     Виготовлення об’ємних букв для дахової установки

     У розділі про дахових установках у вигляді світлового короба, ми писали, що існує обмеження за розміром світлової вивіски, оскільки вона може не витримати вітрових навантажень. Оскільки рекламні букви – це окремі рекламні елементи, то навантаження буде істотно менше, а значить і буква може бути більше. Максимальний розмір букви, що виготовляється нашими фахівцями – 2,05 * 3,05 м, оскільки це розмір аркуша акрилу, з якого виготовляється лицьова панель літери. Можна виготовити букви і більшого розміру, але тоді будуть стики, які можуть зіпсувати зовнішній вигляд вивіски.

     Для виготовлення об’ємних літер на дах, крім акрилу на лицьову панель, також використовується пластик ПВХ товщиною 6-10 мм для бортів. Для стійкості, в дахових буквах виготовляється внутрішній і зовнішній металокаркас. Завдяки такій конструкції, об’ємні букви, які встановлюються на даху будівлі, стійкі до будь-яких погодних умов, відповідно – безпечні для оточуючих.

     Величезне значення, при проектуванні дахової установки у вигляді об’ємних букв, грає дизайн. Великою перевагою дахової установки є те, що її помітно з великої відстані. Але потрібно враховувати той факт, що вивіска може розташовуватися на досить великій висоті і відстані, що само по собі може ускладнювати читання. Якщо при цьому використовувати красивий, але занадто хитромудрий шрифт, то людині буде складно прочитати її.

     Прийнявши рішення замовити об’ємні букви для даху, просто зв’яжіться з нашим менеджером. Звернувшись до нас, ви отримаєте комплект з власного менеджера, технічного фахівця, дизайнера і монтажну бригаду, які розроблять дизайн, прорахують і виготовлять вашу індивідуальну вивіску з об’ємних літер для даху. Для цього ви можете скористатися формою зворотного зв’язку, або ж перейти в розділ «Контакти».

     Залишились питання?

      Ім’я (обов’язково):

      E-mail (обов’язково):

      Номер телефона:

      Повідомлення:

      Дивіться також:

      Чат с менеджером

       Ім’я (обов’язково):

       E-mail (обов’язково):

       Номер телефона:

       Повідомлення:

        Як до Вас звертатись?

        Телефон

        © Цех А, 2013-2022. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс