Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Дахові установки, вивіски на даху

  Крышные установки, буквы, вывески

  Надіслати заявку

   Ім’я (обов’язково):

   E-mail (обов’язково):

   Номер телефона:

   Повідомлення:

   Задайте питання менеджеру

    Як до Вас звертатись?

    Телефон:

    E-mail:


    Текст повідомлення:

    Узнать цену

    Дахова установка – вид іміджевої зовнішньої реклами, спрямований на залучення потенційних клієнтів. Найчастіше даний вид реклами використовують безпосередньо на даху будівлі, де розташована компанія. Дахова установка може бути, як світловою, так і не світловою.

    Не впевнені, яка саме рекламна конструкція Вам потрібна? Ознайомтесь з повним переліком в нашому "Каталозі":

    Наші роботи

    дивитись всі роботи...


    Дивіться також

    Ціна, вартість дахової установки

    Увага! Дахова установка – індивідуальний виріб. Ціна дахової установки залежить від багатьох параметрів (розмір, спосіб кріплення, підсвітки і т.д.).

    Щоб дізнатись вартість виробу по Вашим параметрам, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

     Запит на прорахунок:

     Ім’я (обов’язково)

     E-mail (обов’язково)

     Номер телефона

     Повідомлення (характеристики виробу)

     Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

     Наш сервіс

     професійна консультація
     консультація
     креативний дизайн
     креативний дизайн
     власне виробництво
     власне виробництво
     доставка по всій Україні
     доставка по Україні

     Дахові установки у вигляді об’ємних літер

     Об’ємні літери на даховій установці

     Бувають випадки, коли немає можливості повісити вивіску з рекламних букв безпосередньо на фасад будівлі. На це є кілька причин. Наприклад, у будівлі при вході розташований козирок, через якого літери не буде видно, чи вивіска повинна розташовуватися високо на будівлі і туди неможливо дістатися монтажникам, або ж просто дахова установка буде краще привертати увагу і ефектніше виглядати. Такі дахові установки найчастіше ставлять на фабрики, готелі, або нічні клуби.

     Лайтбокси, як дахові установки. Дахові світлові короби

     Лайтбокс як дахова установка

     Такі дахові вивіски застосовуються з тих же причин, що і рекламні букви, але вони вигідно відрізняються своєю ціною. За рахунок того, що на лайтбокс використовується менше пластику, світлодіодів, та й виготовляється він простіше, вартість такої вивіски значно менше. Дахові установки зручні для закладів розташованих на трасах, їх добре видно з великої висоти і подорожній обов’язково вас помітить. Крім цього можливо поєднати в одній вивісці два види дахових установок – букви і лайтбокс.

     Не світлові дахові установки

     Найбільш бюджетний варіант дахової установки. Частіше використовується в тих випадках, коли немає необхідності підсвічення вивіски в нічний час. Також, якщо всеж таки необхідно виготовити світлову вивіску, але лайтбокс надто дорогий, даховий планшет можна підсвітити знизу, чи зверху світлодіодними прожекторами. Для створення правильної вивіски, яка буде монтуватись на даху, варто враховувати велику кількість факторів, таких як вітрові нагрузки, читабельність і привабливість, а також надійність. Правильно розроблена конструкція і дизайн не світлової дахової установки вам допоможе зробити освідчений спеціаліст, який зможе не просто створити креслення по вашим побажанням, а постарається співставити це з технічними потребами.

     Технічні характеристики

     Лицьова панель: молочний акрил

     Зображення: с/к плівка, друк на с/к плівці, врізні літери

     Підсвічування: світлодіодні модулі

     Внутрішній каркас: алюмін. профільна труба (при необхідності)

     Зовнішній каркас: метал. Конструкція, профільна труба

     Розміри і вартість, ціна дахової установки, Ви можете дізнатися у наших представників. Якщо Ви хочете зробити індивідуальне замовлення, скористайтеся функцією сайту «Індивідуальне замовлення».

     Вартість, ціна виготовлення дахових установок в Києві, Черкасах, Полтаві. Купити, замовити вивіску з об’ємними світловими літерами в Кіровограді, Вінниці, Україні будь-яких розмірів і конфігурації.

     Залишились питання?

      Ім’я (обов’язково):

      E-mail (обов’язково):

      Номер телефона:

      Повідомлення:

      Чат с менеджером

       Ім’я (обов’язково):

       E-mail (обов’язково):

       Номер телефона:

       Повідомлення:

        Як до Вас звертатись?

        Телефон

        © Цех А, 2013-2022. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс!