Як до Вас звертатись?

Телефон

Не світлові дахові установки, вивіски

Не световые крышные установки, вывески

Надіслати заявку

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

Задайте питання менеджеру

Як до Вас звертатись?

Телефон:

E-mail:


Текст повідомлення:

Узнать цену

Вивіска у вигляді дахової установки вигідно відрізняється від простих фасадних вивісок, перш за все своєю помітністю. Такі установки розміщують на височини, це може бути як дах багатоповерхового будинку, так і звичайного кіоску. Не завжди є необхідність і можливість використовувати світлову дахову установку.

Наші роботи

дивитись всі роботи...


Наш сервіс

професійна консультація
консультація
креативний дизайн
креативний дизайн
власне виробництво
власне виробництво
доставка по всій Україні
доставка по Україні

Ціна, вартість не світлової вивіски на даху

Увага! Не світлова дахова вивіска – індивідуальний виріб. Ціна вивіски на даху залежить від багатьох параметрів (розмір, спосіб кріплення, підсвітки і т.д.).

Щоб дізнатись вартість виробу по Вашим параметрам, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

Запит на прорахунок:

Ім’я (обов’язково)

E-mail (обов’язково)

Номер телефона

Повідомлення (характеристики виробу)

Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

Виготовлення не світлових дахових установок

Розглянемо особливості не світлових на дахових вивісок.

Не світлові дахові вивіски виготовляють з оцинковки, або композитних панелей, оскільки ці матеріали більш міцні і стійкі до вітрових навантажень і перепадів температури. Поверх основи наноситися зображення. Це може бути як повнокольоровий друк на самоклеючій плівці, так і аплікація. Залежно від висоти, зображення потрібно підбирати так, щоб воно було помітно з великої відстані. Не рекомендується використовувати дрібні елементи і бляклі кольори.

Найважливішим елементом дахової вивіски є металевий каркас. Для створення правильного каркаса, технічному фахівцеві потрібно враховувати такі показники, як вітрові навантаження, висота на якій буде розташовуватися вивіска, розмір вивіски, форма самого даху. Тільки знаючи всі ці параметри, технолог зможе правильно спроектувати дахову установку, щоб вона була міцною, надійною та безпечною.

Якщо все ж є необхідність установки світлової вивіски, але потрібен бюджетний варіант, то ми пропонуємо підсвітити дахову установку світлодіодними прожекторами. Встановити таке підсвічування можна над вивіскою, або під нею, в залежності від побажання замовника. Основним критерієм установки світлодіодного прожектора можна виділити – він не повинен заважати перегляду вивіски.

Щоб замовити прорахунок вартості і виготовлення не світлової дахової установки, зв’яжіться з нашим менеджером, щоб технолог запланував виїзд для заміру вашого об’єкта. Для цього зателефонуйте нам, напишіть лист, або надішліть запит через форму зворотного зв’язку.

Залишились питання?

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)

© Цех А, 2013-2021. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс