Дизайн, виготовлення, монтаж букв із пластику (ПВХ, акрил, полікарбонат, полістирол, композит) в Україні

Як до Вас звертатись?

Телефон

Букви із пластика

Пластик — загальноприйнята назва листового матеріалу, який переважно використовується для виготовлення не / світлових вивісок, букв та інших візуальних знаків для залучення споживача до вашого бізнесу. Залежно від самого виду зовнішньої реклами, це може бути ПВХ (прозорий, кольоровий, молочний), акрил (див. ПВХ), алюмінієві композитні панелі (АКП або композит), полікарбонат (тільки для пласких букв) і т.д. Сьогодні ми більш детально розглянемо букви з найпопулярніших листових матеріалів.

Символи, літери, цифри з акрилу (оргскла)

Рекламна світлова вивіска з об’ємними буквами для м’ясного магазина

Акрил часто називають оргсклом, тому ми будемо використовувати обидва терміни. Цей матеріал зручно використовувати для виготовлення виробів з діодами, оскільки він добре пропускає світло. Наприклад, це можуть бути 3D літери, символи з підсвічуванням лицьової частини, бортів, або і того, і іншого. Для виготовлення інкрустованих букв також використовується саме цей пластик. Залежно від обраної кольорової гами, ви можете або використовувати акрил потрібного кольору (наприклад, для світлових чорних літер), або тонувати молочний акрил плівкою, що само клеїться (для білих світлових букв, наприклад). Завдяки тому, що оргскло легко піддається механічній і тепловій обробці, цього пластику легко надати потрібний вид згідно дизайн макету. Навіть якщо ви хочете замовити не світловий плоский знак, акрил буде відмінно виглядати як основа.

Об’ємні і плоскі букви з ПВХ

Об’ємні літери - вивіска для бібліотеки, виготовлення та монтаж

Є три найпоширеніші види ПВХ: вспінений (найпопулярніший), твердий і прозорий. За винятком останнього виду, він використовується для не світлових виробів, або ж для виготовлення не підсвічених елементів вказівників. Найкраще уявлення про це вам дасть наочний приклад. Об’ємні букви з ПВХ можуть бути як світловими, так і не світловими. У першому варіанті, при світінні лицьовій частині символу, з ПВХ виготовляються борту і задня панель, в другому — весь виріб може складатиметься з цього пластика. Через те, що даний матеріал легко піддається будь-яким методам обробки (фрезерування, друк, штампування, гравіювання), ПВХ самий часто вживаний листовий матеріал у виробництві зовнішньої реклами.

Альтернатива буквам з металу – композит

Об’ємні, наземні (вкопуємі) букви, стела для міста - "Я люблю SOKOLIVKA"

Більш докладно про те, що букви з композиту більш вигідні, ніж аналогічне замовлення з металу, ми писали раніше, але там, в основному, мова йшла про великогабаритних буквах для міста, або просування бренду. Але в цій статті ми більше приділимо увагу фасадним конструкціям, які також можуть виготовлятися з композиту. АКП стійкий, надійний вид листового матеріалу. Як і ПВХ, може використовуватися для виготовлення реклами цілком, або тільки її не світлових елементів. Має велику стійкість до різних навантажень, що робить матеріал незамінним при використанні зовнішніх фасадних і дахових вивісках. Ви можете обрати відповідний вашому бізнесу колір з кольорової розкладки, без тонування і фарбування поверхні.

Існують і інші види пластика, що використовується в виготовленні зовнішньої реклами. Вони менш мають менший попит, але якщо вас цікавлять букви саме з полістиролу або полікарбонату, за додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до нашого фахівця. Якщо вибір матеріалу викликає у вас труднощі, ми з радістю допоможемо вам, провівши безкоштовну консультацію з питань: властивості матеріалів, дизайн, ціна, терміни виготовлення та монтажу.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: