Що таке об’ємні літери?

Як до Вас звертатись?

Телефон

Що таке об’ємні літери

Виготовлення і монтаж світлової вивіски ресторану з об’ємними літерами

Що таке об’ємні літери? Для людини далекого від візуальної індустрії і зовнішньої реклами зокрема, це цілком закономірне питання. У цій статті ми спробуємо не просто відповісти на нього, а й розповісти про правильне застосування і виготовленні даного рекламного знака. Можливо, це допоможе вам у майбутньому вибрати правильне оформлення вашого бізнесу.

Для початку, давайте все-таки розберемося, що ж таке об’ємні букви. Рекламні світлові і не світлові символи – це один з видів візуального знака, який використовується для навігації і інформування потенційних клієнтів, а також створює певний імідж організації (ресторану, банку, магазину і т.д.). Відмінною рисою цього виробу, можна назвати те, що кожна деталь виготовляється окремо, а потім перетворюється в один гармонійний символ. Для того, щоб він коректно виконував свої функції, важливо правильно підібрати місце розташування, дизайн, а також матеріали для виготовлення зовнішнього або інтер’єрного знака. Як же сукупність цих факторів може вплинути на ефективність рекламної вивіски? Давайте розберемося з кожним з них окремо, а потім всю картину повністю.

Де розмістити об’ємні світлові символи?

Є кілька факторів, які можуть перешкодити вам повісити вивіску безпосередньо над входом в ваш заклад, або організацію. В першу чергу, це навколишнє середовище, а саме наявність великої кількості дерев. В такому випадку, слід подбати про додаткові покажчиках:

Виготовлення і монтаж світлової вивіски з врізними буквами для учбового закладуЩе один фактор, який впливає на розміщення елементів реклами – історичні будівлі. Якщо вам пощастило зняти приміщення в такий пам’ятці архітектури, то оформленням вхідної групи можуть виникнути проблеми. І наостанок, не варто забувати про ваших сусідів. Зараз рідко можна зустріти вулицю зовсім без різних магазинів, барів або, наприклад, приватних клінік, тому вибираючи дизайн, слідують простежити, щоб ваша реклама не загубилася серед інших вивісок.

Що ж робити, якщо ви потрапили в одну з таких ситуацій? Найкраще, звернутися до професіоналів. Не до тих, що рік на ринку і дешево зроблять вам рекламну вивіску, а до тих, хто зможе правильно оцінити ситуацію і створити дійсно працюючий знак. Тільки агентство з багаторічним досвідом знає всі нюанси монтажу, адже з такими проблемами вони вже стикалися не раз. Новачок в бізнесі може запропонувати низьку ціну, навіть собі в збиток, але не зможе допомогти з дозволом на установку візуальної реклами.

Як намалювати об’ємні букви, або дизайн

Дизайн також має велике значення для створення ефективних об’ємних літер. Ми вже неодноразово писали про те, що важливо правильно вибрати шрифт, поєднання кольорів, а також розміру букв. Зараз ми коротко зупинимося на кожному моменті, а більш детально зможете дізнатися в розділі Важливо знати, або у наших менеджерів. По-перше, правильно підібраний шрифт підкреслить ваш вид діяльності. По-друге, важливо щоб шрифт був читабельним, інакше перехожий просто не зрозуміє, що ви хочете до нього донести. Після вибору шрифту, потрібно правильно підібрати колір. Це важливо, оскільки кожен колір асоціюється у людей з певним напрямом діяльності. Для прикладу, погана ідея вибирати для дитячого магазину поєднання червоного і чорного кольорів, оскільки вони асоціюються з більш агресивними видами торгівлі. Тут більше підійде рожевий, блакитний або зелений кольори. І, звичайно ж, все це не матиме значення, якщо водії і перехожі не зможуть побачити вашу напис з великої відстані.

Звернувшись до досвідченого фахівця, вам не потрібно буде вирішувати ці питання самостійно. За роки роботи у будь-якого рекламіста вже сформувалися відповіді на багато питань, так що вам залишиться тільки довіритися професіоналу.

З чого зробити об’ємні букви

Світлова вивіска з лайтбоксом і накладними об’ємними літерами

Підбором матеріалів зазвичай займається технічний фахівець рекламного агентства. Але для того, щоб в гонитві за дешевизною ви не стали володарем низькоякісних рекламних символів, ми трохи розповімо, який матеріал краще використовувати для зовнішнього та інтер’єрного застосування об’ємних літер.

Зовнішній знак. Реклама на вулиці піддана багатьом природним чинникам – вітер, сонце, дощ і т.д., а також людським – вандалізм, ДТП та інші. Тому при їх виготовленні рекомендується використання більш міцних матеріалів – композит, наприклад, використання ПВХ вкрай рідео, і не дуже бажане. Також потрібно враховувати розмір виробу і вітрові навантаження. Щоб уникнути негативних наслідків, необхідно використовувати каркас.

Інтер’єрна вивіска. Тут можна використовувати будь-які матеріали, але важливо застосовувати більш якісний друк і яскраві світлодіоди. Світловий знак в будь-якому торговому або бізнес центрі, повинен виділятися серед безпосередніх конкурентів на невеликій площі.

А тепер підіб’ємо підсумки. Замовляючи виготовлення об’ємних літер дуже важливо враховувати всі три фактори. Посудіть самі, який сенс від красивої вивіски, якщо її не побачать через дерева, чи побачать, але через вітер вона злетить на наступний день? Однак, при виборі такого візуального знака, багато замовників як і раніше цікавляться тільки одним фактором, про який ми до цього не говорили практично. Ціна на об’ємні букви – було і залишається єдиним питанням, яке цікавить власників малого та середнього бізнесу. Досвід показує, заощадивши на вивісці в перший раз, підприємець не тільки недоотримує прибутку, а й переплачує на ремонті або заміні дешевого виробу.

Ми пропонуємо розглянути нашу творчу майстерню, вибираючи підрядника, щоб замовити об’ємні літери. За більше ніж 20 років на ринку ми вже стикалися з більшістю проблем, і знаємо як їх легко і швидко вирішити, без негативних наслідків для клієнта.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(6 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: