Що потрібно знати про світлодіоди?

Як до Вас звертатись?

Телефон

Светодиоды

На кожному нашому кроці ми зустрічаємо дивовижні й різноманітні світлові рекламні вивіски. Все частіше виробники зовнішньої реклами для створення світлових виробів використовують світлодіодні модулі і стрічки. Цей вид підсвічування володіє рядом значних переваг, про які ми й вирішили розповісти в цій статті.

Згідно Вікіпедії світлодіод або світло випромінювальний діод – напівпровідниковий прилад з електронно-дірковим переходом, що створює оптичне випромінювання при пропущенні через нього електричного струму в прямому напрямку. Іншими словами це джерело світла, що є напівпровідником, здатний пропускати струм. Завдяки невеликим світлодіодам можна будь-якому рекламному виробу надати задуману форму і колір.

Світлодіодна вивіска з об’ємними літерами Світловий короб, світлодіодна вивіска Арилайт - прозора акрилова вивіска з підсвіткою світлодіодами

Крім цього, безсумнівно, важливої переваги, світлодіоди володіють і іншими чимало важливими позитивними якостями:

  1. Світлодіоди споживають мало електроенергії, що робить їх безпечними у використанні, а також більш дешевими в експлуатації.
  2. Світлодіоди відмінно працюють при мінусових температурах.
  3. Вони легкі в експлуатації та утилізації (через відсутність шкідливих речовин).
  4. Мають довгий термін служби.
  5. Світять з однаковою інтенсивністю протягом усього періоду світіння.

Було б нечесно розповідати тільки про переваги світлодіодної продукції, так що варто згадати і про недоліки. А такий є тільки один – світлодіоди не можуть працювати при дуже великих температурах (вище 80 С), але враховуючи, що ми живемо не в настільки спекотній середі, це не настільки суттєво.

Об’ємні світлодіодні літери на вивісці автозаправки Світлодіодна вивіска кафе-бара з об’ємними літерами Настінний акрилайт, світлодіодна підсвітка

Підводячи підсумки, ми можемо сказати, що світлодіодна реклама приваблива, практична і економна. Вона легко приковує до себе увагу перехожих, тим самим забезпечуючи її власникам нескінченний приплив клієнтів. За ними залишається лише утримати їх.

Наша компанія протягом багатьох років працює зі світлодіодними модулями і стрічками. Ми маємо великий досвід по створенню найрізноманітніших рекламних виробів і з радістю допоможемо вам створити вашу власну світлову рекламу. Для цього вам потрібно просто зв’язатися з нашими представниками.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: