Відеоролик про годинник для малювання крейдою від компанії Цех-А

Як до Вас звертатись?

Телефон

Відеоролик - годинник для малювання крейдою

Нещодавно у нас з’явився новий оригінальний продукт – Годинники для малювання крейдою. Це креативний і незабутній подарунок підійде будь-якій людині і залишиться на довгу пам’ять. Ви легко можете в цьому переконатися, подивившись наш новий відеоролик! Грифельні годинник – це відмінний подарунок батькам, коханим, а також незамінний атрибут сучасної людини.

Годинник для малювання крейдою

При створенні ролика, ми співпрацювали з різними творчими людьми, щоб передати всі можливості годинника з грифельною поверхнею. Одним з таких людей, був художник – Сергій Байрак. Цей чудовий художник розмалював годинник в подарунок своїй дружині. З іншими роботами художника ви можете ознайомитися на його сайті http://bairak-art.com. Команда творчої майстерні «Цех-А» дякує всім, хто допомагав створювати ролик, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Ми пропонуємо кілька форм годинників, з якими ви можете ознайомитися на нашому сайті, а також завжди готові виготовити грифельні годинник за індивідуальним дизайном. Зверніться до нас прямо зараз, і заберіть прекрасний подарунок для ваших близьких!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(12 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: