Новорічні корпоративні подарунки, бізнес сувеніри для Ваших ділових партнерів, співробітників, керівників

Як до Вас звертатись?

Телефон

Новорічні корпоративні бізнес сувеніри, подарунки

На вулицях вже з’явилися перші гірлянди, а в будинках оселився запах мандарин, а це значить, що вже зовсім скоро Новий рік. Багато хто вже склав списки подарунків і планує забіги по торговим центрам. Але є категорія людей, яким вибрати подарунок особливо важко – ділові партнери, колеги та клієнти. У цій статті ми зібрали найоригінальніші, стильні і не банальні подарунки, корпоративні сувеніри, які Ви можете замовити у нас на сайті.

Годинники з логотипом фірми

Функціональний і практичний подарунок, який стане відмінним знаком уваги, а також ненав’язливою рекламою Вашої організації. Тільки уявіть, годинник з логотипом Вашого підприємства буде висіти в офісі партнера, або клієнта і не тільки нагадають їм про Вас, але і розкажуть про Вашу фірму новим відвідувачам. Стильний дизайн робить такий сувенір ідеальним доповненням до інтер’єру, а значить, такий подарунок припаде до смаку навіть самій вимогливій людині.

Сувенірний годинник з логотипом
Подарунковий годинник з логотипом
Настінний годинник з логотипом компанії

Кубки з пластика за номінаціями

Ще зі шкільної лави, отримати нагороду за будь-які досягнення було почесним і бажаним. Зараз є можливість перенести цю традицію і в ділове життя. Такий подарунок – це відмінний спосіб заохотити співробітника, висловити подяку партнеру, або просто порадувати VIP клієнтів. Наші дизайнери розробили кілька універсальних варіантів кубків із акрила, на які залишилося тільки нанести Ваше зображення.

Нагородний кубок, статуетка із акрила для юмористичного конкурсу Ліга Сміху
Конкурсні нагородні кубки із пластика
Подарунковий кубок, статуетка із акрила

Крім шаблонних виробів, ми пропонуємо Вам розглянути інші наші бізнес сувеніри, які допоможуть Вам урізноманітнити список подарунків Вашим колегам, партнерам і співробітникам:

  • Грифельні годинники. Цей дивовижний подарунок поєднує в собі зручний годинник, який такий необхідний для будь-якої працюючої людині, а також зручний органайзер. Ви можете самі оформити сувенір для подарунка, а ваш партнер легко зможе щодня міняти нагадування для себе, або своїх співробітників.
  • Подарункові календарі з акрилу. Календар також може бути не тільки зручним, але і красивим. Як альтернатива паперовим календ арикам, що давно приїлися, ми пропонуємо розглянути унікальні календарі з акрилу, які виготовлять за індивідуальним дизайном.
  • Яскраві світильники на будь-який смак. У нас на сайті ви можете знайти різноманітні світильники, зображення на які ви можете вибрати самостійно. Це може бити стильний світильник з акрилу прямокутної форми, круглий світильник, що змінює колір, або ж нічник у вигляді акрилайту.
Пластиковий дизайнерський світильник
Дизайнерський світильник для біл’ярдної
Подарунковий акрилайт, світильник з індивідуальним дизайном

Який би з варіантів ви не обрали, ви не прогадаєте! Давно пора забути про стандартні ручки, чашки і блокноти, які вже давно всім приїлися. Здивуйте своїх ділових партнерів яскравими, цікавими і унікальними подарунками на Новий рік, щоб ваші відносини стали лише надійнішими і міцнішими на всі наступні роки.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: