Новий сезон СПЕКИ і способів порятунку від неї

Як до Вас звертатись?

Телефон

Новость экраны

Закінчилася зима і ми вже почали відчувати на собі приємне весняне сонечко. На вулиці з кожним днем все тепліше, а скоро і зовсім настане довгоочікуване літо. Але крім відпусток, шашликів біля річки, полуниці і черешень, це означає, що почнеться ще один сезон:

«Апчхи … Вимкніть кондиціонер, дме!»
«Боже, як жарко, ми тут всі зажаримося!»

І усе в такому ж дусі. У будь-якому офісі з великою кількістю людей виникає проблема з кондиціонером. Одним не пощастило сидіти безпосередньо під ним і володіти всіма негативними наслідками від цього «рятівника» – нежить, біль у шиї та спині. Іншим же в літню спеку не вистачає хоч трохи прохолоди.

Захисні екрани відбивачі потоку холодного повітря від кондиціонера

Дефлектор, экран-отражатель кондиционераОсь уже третій сезон ми пропонуємо вихід з цього становища. Захисний екран для кондиціонера легко перенаправляє потоки холодного повітря до стелі, рівномірно розподіляючи по приміщенню, тим самим охолоджуючи його повністю, а не одну конкретну людину.

Якщо вас бентежить, що дефлектор зіпсує дизайн вашого офісу, це не проблема. Досвід наших замовників показує, що прозорий захисний екран практично непомітний на стіні, що не робить його менш ефективним.

Защитный экран для кондиционераМи все робимо для зручності і комфорту наших клієнтів, тому не перестаємо шукати нові моделі, кольорові рішення, а також намагаємося тримати ціни практично незмінними. Якщо ви вперше вирішили замовити захисний екран і потрапили на цю сторінку, радимо ознайомитися з цінами на стандартні моделі дефлекторів, а також варіанти розмірів, які ми пропонуємо ось тут! Якщо ви не знайшли потрібний вам розмір, наш менеджер прорахує вам захисний екран за індивідуальними параметрами.

Поспішайте замовити захисний екран сьогодні, щоб бути готовим до сезону спеки заздалегідь.

Зв’яжіться з нами прямо зараз!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: