Зниження цін на контейнери для використаних батарейок

Як до Вас звертатись?

Телефон

Снижение цен на контейнеры для батареек

Контейнеры для сбора батареекПіклуючись про наших замовників, ми переглянули ціни на бокси для використаних батарейок. Нові ціни нижче попередніх, а також ми додали для ознайомлення ціни на короби при замовленні до 5 шт. Тепер ви відразу можете помітити вигоду, від замовлення декількох виробів. Детальніше про нові ціни, а також ціни на серію з 5 боксів ви можете дізнатися, відвідавши наш розділ «Контейнери для використаних батарейок».

Це не всі новинки на нашому сайті пов’язані з боксами для використаних батарейок. Спеціально для великих компаній, а також організація з захисту екології ми розробили розділ із серійного виробництва контейнерів для використаних батарейок. Ціни в розділі вказані на одиницю виробу в залежності від партії. Замовляючи короба для батарейок великою партією, ви істотно економите ваші кошти, отримуючи натомість зручні і функціональні бокси.

Нагадаємо трохи, навіщо потрібні контейнери для використаних батарейок. Після закінчення терміну експлуатації будь-якого носія електричного струму, будь то батарейка, або акумулятор, продовжує містити в собі речовини, які потрапляючи в ґрунт, забруднюють великі території землі і вод. І в результаті ми самі вживаємо в їжу продукти, вирощені на цій землі, а також воду, яку не здатний повністю очистити навіть найпотужніший фільтр.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: