Як до Вас звертатись?

Телефон

Серійне виготовлення боксів для використаних батарейок

Коробки, боксы, контейнеры для сбора использованных батареек

Надіслати заявку

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

Задайте питання менеджеру

Як до Вас звертатись?

Телефон:

E-mail:


Текст повідомлення:

Узнать цену

Серійне виготовлення завжди вигідніше, як для виробника, так і для замовника. Воно займає менше часу на підготовчі процеси – дизайн, розрахунок вартості, замовлення матеріалів, а також ціна на одиницю виробу істотно знижується. Серійне виробництво контейнерів для використаних батарейок зазвичай замовляють мережі магазинів, великі виробничі підприємства, державні структури, а також самі виробники батарейок.

Наші роботи

дивитись всі роботи...


Вартість, ціна на серійне виробництво боксів (без ПДВ)

Назва Розмір 10шт. 50шт. 100шт.
Бокс ВВ 001 160 х 300 мм 589грн./шт. 586грн./шт. 584грн./шт.
Бокс ВВ 002 200 х 400 мм 776грн./шт. 772грн./шт. 770грн./шт.
Бокс ВВ 003 250 х 720 мм 1150грн./шт. 1146грн./шт. 1144грн./шт.

Запит на партію боксів:

Ім’я (обов’язково)

E-mail (обов’язково)

Номер телефона

Кількість (обов’язково)

Модель бокса (обов’язково)


Повідомлення (характеристики виробу)

Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

Розміри боксів, контейнерів для збору батарейок

Виготовлення партії контейнерів для використаних батарейок

Для виготовлення партії боксів для використаних батарейок в якості основи використовується пластикова труба різного діаметру. Товщина стінок труби – 3 мм, що робить її міцною і стійкою. Кришка і дно виготовляються з ПВХ пластика, товщиною 3 і 5 міліметрів. Зверху на основу ми наносимо повнокольоровий друк із зображенням, які вибере замовник, або ж шаблонний варіант, представлений в прикладі.

Індивідуальне замовлення контейнерів для батарейок

Для зручності замовників ми розробили три розміри боксів, які зручно розміщуються на землі біля входу в магазин, або на столі, біля касового апарату, наприклад. Але також ми розробляємо бокси за індивідуальними замовленнями клієнтів. Бокси за індивідуальними проектами можуть відрізнятися від стандартних контейнерів тільки розміром, або ж мати зовсім іншу форму, спосіб розміщення і матеріал виготовлення. Таке замовлення зазвичай дорожче і займає більше часу, але відповідає всім побажанням замовника.

Екологія в Україні, або навіщо потрібні бокси

У наш час люди всієї планети нарешті задумалися про проблеми забруднення навколишнього середовища. У Європі та США давно почали вживати заходів по сортуванню сміття та правильної його утилізації, щоб шкідливі речовини не потрапляли в ґрунт і підземні води. В Україні першим кроком по переробці відходів, які погано розкладаються стали окремі контейнери для пластику, але цього недостатньо. Звичайна батарейка містить в собі речовини, які при розкладанні потрапляють в землю і забруднюють величезні території ґрунту, а також підземних вод. Згодом, на цьому ґрунті ми вирощуємо свою їжу, а вода потрапляє в наш організм, і ніякі очисні системи не можуть повністю знешкодити небезпечні речовини.

Доставка партій контейнерів для використаних батарейок здійснюється по всій Україні. Ми співпрацюємо з великою кількістю перевізників, таких як – Нова Пошта, Гюнсел, Нічний експрес, Інтайм. Виберіть найзручніший для вас спосіб доставки, щоб наша співпраця була ще приємніше.

Залишились питання?

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

© Цех А, 2013-2019. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс