Як до Вас звертатись?

Телефон

Серійне виготовлення боксів для використаних батарейок

Коробки, боксы, контейнеры для сбора использованных батареек

Надіслати заявку

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

Задайте питання менеджеру

Як до Вас звертатись?

Телефон:

E-mail:


Текст повідомлення:

Узнать цену

Серійне виготовлення завжди вигідніше, як для виробника, так і для замовника. Воно займає менше часу на підготовчі процеси – дизайн, розрахунок вартості, замовлення матеріалів, а також ціна на одиницю виробу істотно знижується. Серійне виробництво контейнерів для використаних батарейок зазвичай замовляють мережі магазинів, великі виробничі підприємства, державні структури, а також самі виробники батарейок.

Наші роботи

дивитись всі роботи...


Вартість, ціна на серійне виробництво боксів (без ПДВ)

Назва Розмір 10шт. 50шт. 100шт.
Бокс ВВ 001 160 х 300 мм 580грн./шт. 576грн./шт. 574грн./шт.
Бокс ВВ 002 200 х 400 мм 774грн./шт. 770грн./шт. 769грн./шт.
Бокс ВВ 003 250 х 720 мм 1161грн./шт. 1157грн./шт. 1154грн./шт.

Запит на партію боксів:

Ім’я (обов’язково)

E-mail (обов’язково)

Номер телефона

Кількість (обов’язково)

Модель бокса (обов’язково)


Повідомлення (характеристики виробу)

Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

Розміри боксів, контейнерів для збору батарейок

Виготовлення партії контейнерів для використаних батарейок

Для виготовлення партії боксів для використаних батарейок в якості основи використовується пластикова труба різного діаметру. Товщина стінок труби – 3 мм, що робить її міцною і стійкою. Кришка і дно виготовляються з ПВХ пластика, товщиною 3 і 5 міліметрів. Зверху на основу ми наносимо повнокольоровий друк із зображенням, які вибере замовник, або ж шаблонний варіант, представлений в прикладі.

Індивідуальне замовлення контейнерів для батарейок

Для зручності замовників ми розробили три розміри боксів, які зручно розміщуються на землі біля входу в магазин, або на столі, біля касового апарату, наприклад. Але також ми розробляємо бокси за індивідуальними замовленнями клієнтів. Бокси за індивідуальними проектами можуть відрізнятися від стандартних контейнерів тільки розміром, або ж мати зовсім іншу форму, спосіб розміщення і матеріал виготовлення. Таке замовлення зазвичай дорожче і займає більше часу, але відповідає всім побажанням замовника.

Екологія в Україні, або навіщо потрібні бокси

У наш час люди всієї планети нарешті задумалися про проблеми забруднення навколишнього середовища. У Європі та США давно почали вживати заходів по сортуванню сміття та правильної його утилізації, щоб шкідливі речовини не потрапляли в ґрунт і підземні води. В Україні першим кроком по переробці відходів, які погано розкладаються стали окремі контейнери для пластику, але цього недостатньо. Звичайна батарейка містить в собі речовини, які при розкладанні потрапляють в землю і забруднюють величезні території ґрунту, а також підземних вод. Згодом, на цьому ґрунті ми вирощуємо свою їжу, а вода потрапляє в наш організм, і ніякі очисні системи не можуть повністю знешкодити небезпечні речовини.

Доставка партій контейнерів для використаних батарейок здійснюється по всій Україні. Ми співпрацюємо з великою кількістю перевізників, таких як – Нова Пошта, Гюнсел, Нічний експрес, Інтайм. Виберіть найзручніший для вас спосіб доставки, щоб наша співпраця була ще приємніше.

Поширені запитання

👉 З якого матеріалу ви виготовляєте ящики для збору батарейок?

✅ Серія BB виготовляється з труби пластикової НПВХ і листового пластику ПВХ, зображення наноситися повнокольоровим друком на с/к плівці. Бокс BBN виготовляється з кольорового акрилу, але також можливі варіанти з ПВХ, молочного та прозорого оргскла.

👉 Стільки коштує короб для збору використаних батарейок?

✅ Ми пропонуємо 2 ряди стандартних моделей: BB і BBN, їх вартість різнитися від розміру і партії виробів. Ознайомитися з цінами можна на нашому сайті.

👉 Які способи доставляння контейнерів для утилізації батарейок ви використовуєте?

✅ Нова Пошта, САТ, Гюнсел, Інтайм та інші перевізники.

👉 Чи робите ви моделі боксів для вторсировини під замовлення?

✅ Так, ми займаємося виготовленням індивідуальних замовлень.

👉 Чи є знижки на контейнери для батарейок?

✅ У нас передбачена знижка на серійне виготовлення ящиків для збору вторсировини. Розмір знижки визначається кількістю виробів.

👉 Якого розміру бокс для використаних батарейок?

✅ Серія BB складається з трьох стандартних розмірів: 160х300 мм, 200х400 мм, 250х720 мм. Контейнер BBN має розміри місткості для акумуляторів 200х200 мм. Також ми пропонуємо індивідуальні розміри за вашим побажанням.

Залишились питання?

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

© Цех А, 2013-2021. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс