Як зробити об’ємні літери своїми руками?

Як до Вас звертатись?

Телефон

Як зробити об’ємні літери своїми руками

Виготовлення об’ємних букв, символів своїми руками

Як зробити об’ємні букви? Ймовірно, більшість власників бізнесу задають собі це питання напередодні відкриття нової торгової точки, офісу, або ресторану. Зовнішня реклама – це невід’ємна частина формування іміджу підприємства, яка дозволяє клієнтам легко знайти Вашу організацію, а також підкреслити родзинку, яка відрізняє Вас від конкурентів. Рекламна вивіска – один з основних інструментів залучення клієнтів, оскільки вона розповідає про Вас, ще до того, як це зможуть зробити консультанти або самі товари, або послуги. Як видно з назви статті, саме про них ми і поговоримо сьогодні, а саме про один з різновидів – об’ємних символах.

Як зробити об’ємні букви для вивіски?

Будь-який візуальний знак, незалежно від його виду, варто замовляти в рекламній агенції. Можна припустити, що це очікувана відповідь рекламного агентства, але на це є ряд причин. Давайте по пунктах розберемо етапи виготовлення даного рекламного знака.

1. Створення макету. Це робиться, в першу чергу, для того, щоб підібрати потрібний шрифт і поєднання кольорів. Але, крім цього, макет грає велику роль в прорахунку вартості і підборі матеріалів. Ви можете самостійно підібрати шрифт в Microsoft Word, або ж в будь-який дизайнерській програмі, але тільки професійний дизайнер зможе вам порадити оптимальний варіант для вашого закладу, а також надати фотомонтаж майбутнього виробу.

2. Замовлення матеріалів. Будь-який виробник зовнішньої реклами, який знаходити на ринку достатньо, щоб зібрати базу перевірених постачальників, може розраховувати на знижку від компаній виробників матеріалів. Це безпосередньо впливає на вартість, а також якість. Ваш підрядник уже встиг попрацювати з різними фірмами і точно знає, у кого варто замовляти матеріали.

3. Виготовлення об’ємних літер. В першу чергу необхідно з наявного матеріалу вирізати деталі символу – лицьову панель, борта і задню частину. У фахівців для цього є фрезерний верстат, а ось вручну це зробити проблемно, якщо ще з ПВХ якось можна впоратися, то композит викличе явні труднощі. Далі необхідно зачистити пластик і з’єднати всі деталі. Без належної вправності – це може виявитися непосильним завданням.

Виготовлення об’ємного символа із пластику
Встановлення світлодіодів для підсвітлення об’ємних літер
Виготовлення світлових об’ємних літер - підсвітка світлодіодами

З чого зробити об’ємні букви

Підбір матеріалу залежить від таких факторів:

  • розміщення – зовнішнє або інтер’єрне;
  • тип підсвічування – світловий або несвітловий виріб;
  • розмір конструкції;
  • бюджет.

Більш докладно про матеріали, що застосовуються в різних ситуаціях, вам розповість менеджер, ми ж трохи познайомимо вас з самими популярними пластиками, які використовуються в візуальній рекламі.

Об’ємні літери із акрила

Акрил. Також часто можна зустріти іншу назву – оргскло. Прозорий листовий матеріал, різної товщини і кольору. Ідеально підходить для створення світлової реклами.

Об’ємні літери із ПВХ

ПВХ. Листовий гнучкий пластик. ПВХ стійкий до різних кислот, миючих засобів, зовнішніх подразників. Матеріал відрізняється міцністю, легкістю обробки, а також невеликою вагою.

Об’ємні літери із алюмінію

Алюмінієві композитні панелі (АКП). Багатошаровий листовий матеріал, між двома шарами алюмінію знаходиться пластиковий наповнювач. Матеріал характеризується своєю міцністю, а також АКП легко проводить тепло від світлодіодів, збільшуючи їх термін експлуатації.

Скільки коштують об’ємні букви

Великі об’ємні літери для вивіски

Це питання ми вже кілька разів порушували впродовж всієї статті. Ціна зовнішнього виробу залежить від різних чинників, саме тому рекламні вивіски відносяться до індивідуального виробництва. На формування вартості можуть впливати такі фактори як матеріали, розмір, складність робіт і монтажу, терміни виготовлення та інше. Для уточнення цього питання, вам варто звернутися в рекламне агентство.

І на останок. Як би не було спокусливо самостійно виготовити світловий знак, найкращим рішенням буде все ж звернутися до професіоналів. Так ви заощадите не тільки гроші, але і свій час і нерви. Фахівці нашої творчої майстерні не тільки виготовлять для вас якісний знак, а й проконсультують на кожному етапі виробництва, нададуть кілька варіантів, докладно описавши вживані матеріали, їх недоліки та переваги, і допоможуть вибрати відповідний ціновий варіант.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(7 голосов, в среднем: 4.4 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: