Нова світова вивіска з об’ємними літерами для магазина “Виномаркет”

Як до Вас звертатись?

Телефон

Виномаркет

Сучасний світ змінюється рішуче і швидко. Для того щоб не відставати від прогресу багато підприємств вирішують освіжити зовнішню рекламу свого бізнесу. Наш клієнт, магазин «WINETIME» вирішив оновити свою фасадну вивіску.

Фасадна вивіска магазинаСпочатку було необхідно демонтувати стару вивіску і прожектора, які її підсвічували. На прохання замовника загальні роботи з демонтажу старої вивіски і монтажу нової повинні були бути проведені протягом двох днів.

Нова вивіска складається з різних варіантів букв – об’ємні, світлові букви, плоскорел’єфні букви з підсвіченням, об’ємна, світлова лисиця. Зупинимося детальніше на кожному з них:

1. Об’ємні, світлові букви WINETIME – букви були врізані в основу, для лиця і борту букв використовувався акрил молочний 3 мм. Самі борти – 8 см. В якості підсвічування, замість старих прожекторів, використовувалися світлодіоди холодного світіння, розташовані всередині букв.

2.  Плоскорел’єфні врізні світлові букви GASTRO & WINEMARKET – в основі були вирізаними фрезеруванням букви, ззаду прикріплений акрилпрозорий 6 мм, а всередину вставлені букви з молочного акрилу 3 мм. Також буквибула затонована с/к плівка 8500 серії.

3.  Об’ємна, світлова лисиця – це об’ємний світловий елемент,також як і букви, врізаний в основу. Лицьова сторона вифрезерувана з молочногоакрилу. Борти ж були зроблені з ПВХ 8 мм, в деяких вигинах довелося склеюватиневеликі шматки ПВХ, щоб домогтися потрібного ефекту. Крім цього, лицьовапанель і борти були затоновані с / к плівкою 8500 серії. Для підсвічуваннявикористовувалися світлодіоди холодного світіння.

Пластикові, акрилові літери Фігура з пластику, акрилу

Основою для всієї світлової вивіски став чорний матовий композит 3 мм. Задню стінку виконали з оцинковки, а в якості каркаса використовували металеву трубу 20 * 20 мм. Як і у всьому виробі, для підсвічування використовувалися світлодіоди холодного світіння.

На даний момент проект зданий замовнику. Надалі планується подальше співробітництво в інших напрямки реклами.

Світлова вивіска магазину з об’ємними літерами

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: