Ще одна наша робота для постійного клієнта – зовнішнє рекламне оформлення м’ясного магазину «М’ясорубка» в Черкасах

Як до Вас звертатись?

Телефон

Зовнішнє рекламне оформлення м’ясного магазина

Не передати словами, як приємно не просто спостерігати за ростом і розвитком клієнта, а й брати в цьому активну участь. Уже кілька років ми співпрацюємо з мережею магазинів «М’ясорубка», займаючись зовнішнім і інтер’єрним оформленням нових торгових точок. Зовсім недавно ми закінчили виготовлення і монтаж елементів зовнішньої реклами для такого магазину біля ТРЦ Гранд Маркет на Митниці в м.Черкаси.

За традицією розповімо про деякі візуальні знаки з цього замовлення:

1. Світлова вивіска з об’ємними літерами. Стиль і спосіб виготовлення цього ідентифікаційного знака були розроблені давно. Збереження єдиного стилю у всіх торгових точках, дуже важливо для просування бізнесу.

2. Банер на каркасі. Широкоформатний друк несе в собі відразу кілька функцій – це і додаткова інформація і спосіб декорування фасаду. Яскраве і зрозуміле зображення відмінно підкреслює товари, що пропонує наш замовник.

3. Наклейка «Графік роботи» на вхідних дверях. Даний візуальний знак не вимагає додаткових пояснень – він необхідний будь-якого виду бізнесу. Кожен може обрати собі свій варіант виконання: наклейка, табличка, акрилайт, вивіска і т.д.

Комплексне рекламне оформлення фасада, вхідної групи м’ясного магазина
Зовнішнє рекламне оформлення фасада - вивіска м’ясного магазина
Світлові рекламні букви для вивіски м’ясного магазина
Виготовлення світлових літер із пластика для вивіски

Дякуємо нашому постійному замовнику за виявлену довіру! Бажаємо подальшого розвитку і процвітання бізнесу, а ми допоможемо його просунути за допомогою зовнішньої реклами!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(20 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: