Серійне виготовлення боксів, контейнерів для використаних батарейок і акумуляторів

Як до Вас звертатись?

Телефон

Серія, партія контейнерів для використаних батарейок

Ні для кого не секрет, що неправильна утилізація використаних батарейок забруднює гектари землі і водойм нашої країни. Деякі компанії вирішили зробити свій внесок в боротьбі за захист навколишнього середовища. Першим кроком було замовлення боксів для батарейок для своїх торгових точок і офісів. Що може краще розповісти про призначення урни, ніж короб, виконаний у вигляді батарейки? Саме такі бокси для збору використаних батарейок і пропонує своїм замовникам наша фірма.

Все почалося з ідеї. Нашим дизайнером були розроблені шаблони кількох стандартних боксів для батарейок. Деякі фірми почали замовляти такі контейнери поштучно, але дуже скоро вони оціни їх зручність і практичність. На сьогоднішній день, ми виробляємо серії боксів для різних фірм з їх символікою.

Серійне виготовлення боксів, контейнерів для використаних батарейок, акумуляторів

Ми пропонуємо Вам приєднатися до руху по захисту екології, і зберегти нашу природу дітям. Замовте в свій офіс, торгову точку, або завод короба для використаних батарейок, щоб Ви, Ваші співробітники і клієнти правильно утилізували вторсировину.

Виготовлення партії боксів, контейнерів для відпрацьованих батарейок

Також Вас може зацікавити серійне виробництво контейнерів. Адже при замовленні партії, ви економите від 10% на одному виробі.

Ще одна важлива інформація. Ви можете замовити бокс для батарейок за індивідуальним кресленням і дизайном. Доставка у всі куточки України.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: