Параметри ефективної вивіски

Як до Вас звертатись?

Телефон

Параметры вывески

Світлова вивіска банка - лайтбоксІснуючи в світі ринкової конкуренції, щоб виділитися сучасні бізнесмени змушені вдаватися до різних рекламних послуг (при інших рівних умовах). Одним з найбільш необхідних і важливих елементів зовнішньої реклами є фасадна вивіска. Але цей, безсумнівно, необхідний атрибут зовнішнього оформлення приміщення є у кожного поважаючого себе підприємця. Так як виділиться серед них?

Існує ряд правил, яких рекомендують дотримуватися всі досвідчені рекламщики при проектуванні вивісок:

  1. Вивіска повинна красуватися не тільки чудернацькою назвою, але і носити інформативний характер. Так мало написати на ній «Купідон», така назва може означати що завгодно – весільний салон, ювелірний магазин, або зал ігрових автоматів (особисте спостереження). Бажано поряд з назвою позначити вид діяльності вашої організації.
  2. Але надлишок інформації також шкідливий будь рекламному виробу. Для ознайомлення з Вашою рекламою у потенційного клієнта є всього декілька секунд, і він не здатний ознайомиться з усією інформацією, яку Ви хочете до нього донести. Якщо Ви займаєтеся декількома видами діяльності, то для вивіски краще вибрати один, але найкращий або популярний.
  3. Але будь-яка інформація буде абсолютно марною, якщо її ніхто не побачить. Саме тому потрібно подбати, щоб Вашу вивіску добре було видно як удень, так і вночі. Для гарної видимості в світлий час доби досить правильного розташування вивіски, а от вночі вашу вивіску помітною зроблять світлодіоди. Можливе застосування і інших світових елементів, але наша компанія віддає перевагу саме діоди (про цей буде окрема стаття).
  4. Плануючи майбутній вигляд фасадної вивіски також потрібно враховувати вид діяльності суб’єкта. Так, наприклад, аптека не повинна пістрявити вивіскою, яскравістю і креативністю переважаючу вивіску циркової вистави. Точно також за допомогою вивіски відвідувач повинен легко впізнати дорогий ресторан, піцерію і сімейне кафе.
  5. І наостанок, одним з найважливіших критеріїв при створенні вивіски є читабельність. Адже навіть найяскравіша, креативна і інформативна вивіска буде лише підсвіченим шматком пластика, якщо її ніхто не зможе прочитати. У рекламному агентстві Вам порадять, який вибрати розмір вивіски, щоб її було помітно з обраного Вами відстані, а також яка колірна гамма більше підійде саме для Вашої вивіски.

Світловий короб, вивіска з об’ємними літерамиІснує ще безліч індивідуальних нюансів, але їх Ви можете обговорити безпосередньо з Вашим менеджером по роботі з клієнтами. Наші фахівці з радістю допоможуть Вам підібрати оптимальне рішення для Вашої вивіски. Щоб замовити фасадну вивіску у нас, можете зв’язатися з нашими представниками прямо зараз.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: